Cena OTE: 2.13Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Online kalkulačka dotace NZÚ na FVE od září 2023

Zveřejněno: 2023-07-30 22:43:41, počet zobrazení: 1622, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Od září 2023 pokračuje dotační program Nová zelená úsporám po prázdninové pauze s mírně upravenými podmínkami. To nemusíte být žádný Einstein,  abyste si na internetu našli přesné podmínky,  ale takhle,  když si u nás na webu skonzumujete čísla námi donesená na zlatém podnosu až k Vaším zrakům,  bude to pohodlnější. 

Změna podmínek dotace v září 2023 není první změnou.  Už na podzim 2021 byla ale v článku Dotace na fotovoltaiku bez licence na 10 kWp je lepší než na 5 kWp, zvýší se úspora zveřejněna rozborka výhod ve stylu "více je lépe". Jak šel čas,  nabývá opět vlastní úspora oproti prodeji přebytků na významu,  navíc dnes už lze bez licence mít i výrobnu do 50 kWp. 

Hospodářsky a sociálně ohrožená území

To, že v Ústeckém, Karlovarském a Moravskoslezském kraji dostanou zájemci o FVE 10% bonus oproti zbytku republiky se ví dávno. Teď tu ale máme novinku - ještě hospodářsky a sociálně ohrožená území. Do této kategorie spadají území kolem některých obcí s rošířenou působností. Naše férová firma působí na Moravě, tak je pro nás zajímavé, že třeba lidé spadající pod obce Veselí nad Moravou, Hodonín, Kyjov, Moravský Krumlov, Znojmo, Přerov, Jeseník, Šumperk, Konice, Mohelnice, Uničov, Lipník nad Bečvou, Zábřeh, Hranice, Šternberk, Bystřice pod Hostýnem, Kroměříž, Otrokovice, Holešov, Vsetín, Uherský Brod ... také dostanou o 10% dotace více!

Tak schválně, pojďte si spočítat, jakou dotaci dostanete vy!

Celkový výkon

Kapacita baterií

Dobíjecí stanice(zobrazit Hospodářsky a sociálně ohrožená území)


Předpokládaná výše dotaceZajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

Kolik v roce 2022 stojí solární elektrárna?

Zveřejněno: 2022-07-31 07:15:18

Na jednoduchou otázku by mohla být jednoduchá odpověď. Ale není a v podstatě ani nemůže být. Fotovoltaiku dnes nabízí spousta firem, konkurence malých lokálních a velkých molochů, za které to ty malé stejně odedřou, tu je. Na druhou stranu se roztáčí inflační spirála a prachy je třeba v nejisté době investovat do smysluplných projektů. Tak kolik za FVE? 200 nebo 600 tisíc?

Více zde »  
 

Jak připojit mikrozdroj?

Zveřejněno: 2020-05-25 07:09:11

Od začátku ledna 2016 platí vyhláška 16/2016 Sb. (o podmínkách připojení k síti), která umožňuje připojit solární elektrárny s výkonem do 10 kWp do sítě zjednodušenou cestou. Co tato "zjednodušená" cesta znamená a proč ji nevyužít si hned popíšeme. Tady to pořekadlo "Není všechno zlato, co se třpytí" platí do poslední unce. Úmysl byl možná dobrý, ale ach, ta naše legislativa!

Více zde »  
 

Extrémní sucho a změna klimatu je tady

Zveřejněno: 2019-11-08 15:18:35

Zdá se, že je něco jinak než by mělo být. Něco, co netěší nikoho. Nebo se pleteme? Ano, majitelé fotovoltaických elektráren totiž zažívají královské období. Ale vždy může být ještě lépe. Pojďme se podívat na pár zajímavých klimatologických údajů, které nám Český hydrometeorologický institut nabízí na svém webu zcela zdarma. Jsou prostě čísla, která stojí za to porovnat.

Více zde »  
 
 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57


Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2023


Cenová kalkulace ZDARMA »