Cena OTE: 2.39Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Etalon Solární asociace pro montážní firmy FVE

Zveřejněno: 2023-01-29 23:23:41, počet zobrazení: 1027, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Kvalita na prvním místě, žádné dlouhé čekání na nabídku a záloha až před realizací FVE. Solární asociace má jasno a my taky. Loni jsme namontovali více než 250 FVE jak na RD, tak na firmy, nejsme žádní amatéři.

Rok 2022 byl pro stavitele fotovoltaických elektráren převratně náročný a i spousta velkých firem chvástajicích se předními příčkami počtu montáží s tím měla problém. Trpěl zákazník. Vznikla také spousta nových firem, o některých jdou na Facebooku legendy, bohužel ve špatném slova smyslu. Trpěl zákazník.

Solární asociace

"Solární asociace je největší profesní sdružení podnikatelů v solární energetice a dalších příznivců fotovoltaiky, které si zakládá především na transparentnosti a profesionalitě." ... citujeme z webu SA. Jsme členy Solární asociace a hrdě se tímto hlásíme k zásadám,  které SA prosazuje. 

Etalon solární asociace

Je třeba oddělit zrno od plev, vyčistit zakalenou vodu a hlavně podívat se pravdě do očí a nalít si čistého vína. Víme,  že poptávka je nadstandardní,  že práce je nad hlavu,  ale pojďme lidem říct,  kdo je ve vašem regionu dobrý a stojí za to ho poptat. 

Solární asociace na svých webových stránkách proto zveřejnila seznam firem, které se zavázaly dodržovat pravidla nově vzniklého dokumentu s názvem Zásady pro instalaci a servis fotovoltaických elektráren

Nemakej.cz dodržuje pravidla 

Podepsali jsme se pod etalon, dodržujeme pravidla a jsme hrdými zastánci této normy. Z obsahu vybíráme:

  • Zavazujeme se zaslat reakci na poptávku do týdne a nabídku do pracovních 10 dnů
  • Nabízíme zákazníkovi řešení s maximálním přínosem pro něj, ne primárně s max. dotací
  • Kriticky hodnotíme návratnost investice do FVE
  • Nepožadujeme zaplatit plnou cenu FVE předem
  • Před realizací provedeme místní šetření,  aby projekt odpovídal realitě. 
  • Nezahájíme realizací FVE před podpisem Smlouvy o připojení. 
  • Reference zákazníci vidí na našem webu.


Zajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

5 nejdůležitějších bodů pro výpočet návratnosti sluneční elektrárny bez baterek

Zveřejněno: 2020-03-30 11:48:58

Návratnost sluneční elektrárny je věc velmi zapeklitá a má svá temná místa. Pojďme se podívat na pět základních faktorů, které ovlivňují návratnost fotovoltaické elektrárny bez baterie. Uvedená fakta by Vám měla pomoci při úvahách jakou elektrárnu si pořídit, aby na to Vaše kapsa stačila a zároveň aby to nebyly vyhozené peníze za předražený systém solární elektrárny, je tu jedno, jestli se bavíme o pořízení FVE s dotací, nebo bez ní.

Více zde »  
 

Produkce v listopadu 2020 + srovnání

Zveřejněno: 2020-12-07 06:32:31

Ohlédnutí za předposledním měsícem roku většinou z pohledu produkce FVE nebývá nijak veselé. Máme pro ukázku údaje jak z on-grid FVE fungující již 10 let, tak z nové hybridní FVE, pojďme se podívat na data a můžeme i porovnat stárnoucí a novou solární elektrárnu.

Více zde »  
 

Výsledky dTestu z kampaně Chci sluneční energii jsou překonány

Zveřejněno: 2020-06-01 15:35:44

V roce 2019 dTest zorganizoval kampaň na hromadnou poptávku dodávky FVE domácnostem, které projeví zájem. Zájem projevilo zhruba 15 tisíc domácností, které pak dostaly od vítěze rámcovou nabídku, tu mimochodem posílá dodnes všem, i když se toho nezúčastnili. Tím vítězem se stala firma ČEZ Prodej. Pojďme se podívat na tuto problematiku jiným úhlem pohledu.

Více zde »  
 
 VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57


Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2023


Cenová kalkulace ZDARMA »