Cena OTE: 3.23Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Etalon Solární asociace pro montážní firmy FVE

Zveřejněno: 2023-01-29 23:23:41, počet zobrazení: 3219, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Kvalita na prvním místě, žádné dlouhé čekání na nabídku a záloha až před realizací FVE. Solární asociace má jasno a my taky. Loni jsme namontovali více než 250 FVE jak na RD, tak na firmy, nejsme žádní amatéři.

Rok 2022 byl pro stavitele fotovoltaických elektráren převratně náročný a i spousta velkých firem chvástajicích se předními příčkami počtu montáží s tím měla problém. Trpěl zákazník. Vznikla také spousta nových firem, o některých jdou na Facebooku legendy, bohužel ve špatném slova smyslu. Trpěl zákazník.

Solární asociace

"Solární asociace je největší profesní sdružení podnikatelů v solární energetice a dalších příznivců fotovoltaiky, které si zakládá především na transparentnosti a profesionalitě." ... citujeme z webu SA. Jsme členy Solární asociace a hrdě se tímto hlásíme k zásadám,  které SA prosazuje. 

Etalon solární asociace

Je třeba oddělit zrno od plev, vyčistit zakalenou vodu a hlavně podívat se pravdě do očí a nalít si čistého vína. Víme,  že poptávka je nadstandardní,  že práce je nad hlavu,  ale pojďme lidem říct,  kdo je ve vašem regionu dobrý a stojí za to ho poptat. 

Solární asociace na svých webových stránkách proto zveřejnila seznam firem, které se zavázaly dodržovat pravidla nově vzniklého dokumentu s názvem Zásady pro instalaci a servis fotovoltaických elektráren

Nemakej.cz dodržuje pravidla 

Podepsali jsme se pod etalon, dodržujeme pravidla a jsme hrdými zastánci této normy. Z obsahu vybíráme:

  • Zavazujeme se zaslat reakci na poptávku do týdne a nabídku do pracovních 10 dnů
  • Nabízíme zákazníkovi řešení s maximálním přínosem pro něj, ne primárně s max. dotací
  • Kriticky hodnotíme návratnost investice do FVE
  • Nepožadujeme zaplatit plnou cenu FVE předem
  • Před realizací provedeme místní šetření,  aby projekt odpovídal realitě. 
  • Nezahájíme realizací FVE před podpisem Smlouvy o připojení. 
  • Reference zákazníci vidí na našem webu.


Zajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

Postavte FVE sami na rovné střeše

Zveřejněno: 2021-01-25 08:11:05

Ten dělá to a ten zas tohle je název písně z filmu Pekařův císař. Tedy někdo staví sluneční elektrárny a jiný sjednává kupříkladu stavební spoření. Zlaté české ručičky ale má hodně lidí, těm patří tento článek. Ne všechno musí nutně udělat firma, na spoustě věcí se dá ušetřit, lidská síla je v době jejího nedostatku navíc k nezaplacení.

Více zde »  
 

Co je chytrá domácí elektrárna?

Zveřejněno: 2020-09-07 05:45:37

Každá :) Být chytrý je moderní, být za hlupáka už není in, nebo někdy bylo? Chytrá domácí elektrárna je součástí chytrého domu a může napájet i chytré telefony a auta. A co si pod tím představit?

Více zde »  
 

Solární systém s baterií - otevřeme téma

Zveřejněno: 2019-11-02 11:45:14

Nová zelená úsporám s akumulací do baterií aktuálně hýbe reklamním prostorem. Kdo z montážních firem přežil svou smrt, snaží se teď vzkřísit svůj byznys za každou cenu a distributoři energie nebo dokonce největší český e-shop se přidávají. Máme pocit, že je nejvyšší čas se postavit a křičet do světa: POZOR!!!

Více zde »  
 
 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »