Cena OTE: 3.23Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Elektroinstalace

Naše služby sahají mnohem dál než jen k instalaci fotovoltaiky. Naši zkušení elektrikáři se rádi postarají o veškeré elektroinstalační práce spojené s vaší budovou. Při instalaci fotovoltaických elektráren se často potýkáme s různými komplexními problémy spojenými s domácími elektrorozvody. Věříme, že základem kvalitního výsledku je poctivý a precizní přístup od samého začátku.

Ať už potřebujete instalovat fotovoltaiku, provádět elektroinstalace nebo řešit jakékoli jiné elektrické potřeby, jsme tu pro vás!

Elektromontážní práce

Náš tým pro stavbu FVE se skládá ze dvou základních profesí - střechařů a elektrikářů. Všichni musí u nás splňovat přísné nároky na odbornou způsobilost, jsou pečliví a elektrikáři mají s elektroinstalacemi bohaté zkušenosti. Pravidelné přeškolení je samozřejmostí. Velkým kladem je rovněž pro-zákaznický přístup.

Nainstalujeme na Vaši novostavbu elektrické rozvody dle projektu nebo dle dohody. Sestavíme rozvaděče, nataháme kabeláž, zapojíme světla, zásuvky, spotřebiče, uděláme revizi.

Jelikož působíme lokálně, jsme schopni vám být rychle k dispozici i pro servisní zásah.

Volejte nebo pište:

Zákaznická linka:
588 288 354(pracovní dny v čase 9:00 - 16:00)


Chytrá domácnost s LOXONE

Naši technici jsou schopni rovněž zapojit a oživit inteligentní elektroinstalaci.

Instalujeme systém LOXONE, který je sice znám z průmyslového využití, nicméně v domácnostech je robustnost tohoto řešení s povděkem kvitována pro spolehlivost a univerzálnost.

Pokud Vás tato technologie zajímá, rádi si s Vámi o Vašich požadavcích promluvíme a nabídneme vhodné řešení.

Jsme elektrikáři, a jako takoví se nebojíme práce. Nebojíme se novostaveb ani rekonstrukcí domů, bytů.

Také se nebojte a poptejte nás »

Poskytujeme kvalitní a spolehlivé služby, na které se můžete spolehnout.

 

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »