Cena OTE: 2.16Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Nejlevnější fotovoltaická elektrárna

Zveřejněno: 2021-05-08 09:40:02, počet zobrazení: 11947, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Pravidelní čtenáři našeho webu a možná i ti, kteří jsou zde poprvé, nabydou dosti často dojmu, že naše nabídka hybridních fotovoltaických elektráren je nejlepší. My si to také myslíme, ale chceme být pouze lokální firmou, proto se dnes podíváme na to, kde hledat v rámci celé České republiky i jiné podobné firmy, které byste mohli oslovit.

Kdo nečetl článek Porovnání nabídek slunečních elektráren s baterií, jako by nebyl. Při výběru fotovoltaiky v tomto článku bylo shrnuto vše potřebné pro objektivní porovnání nabídek. Abychom však měli co porovnávat, musíme nejprve solární elektrárnu poptat. Poptávat se musí trochu umět, proto je zde článek Jak správně poptat solární elektrárnu.

Vždy vybíráme nejlépe firmu z okolí a snažíme se vyhnout velkým společnostem, které mají tisíce instalaci ročně, takové nemají šanci zaostřit se na konkrétní detailní potřeby každého jednotlivého potencionálního zákazníka. Nabídku od velké firmy však můžeme použít pro reálné srovnání používaných technologií a ceny. Nejlevnější nabídku si pak porovnejte s cenami našich ukázkových hybridních fotovoltaických elektráren.

Většina instalací FVE je s podporou z programu Nová zelená úsporám a tady s výběrem dodavatele doporučujeme začít přímo na stránce https://nzu.sfzp.cz/seznam.

Intuitivní formulář začnete s vyplněním položky Co realizujete/plánujete, kde položka Chci solární systém bude správnou volbou. Na následující dotaz Co potřebujete/hledáte je vhodné odpovědět realizační firmu. Kraj si zvolte podle místa plánované instalace a vyhledání podle sídla. Z nabízených služeb si vyberte Instalace fotovoltaických systémů.

Po odeslání formuláře pomocí tlačítka vyhledat se vám kupříkladu v Jihočeském kraji zobrazí seznam 21 firem které mají sídlo téměř na dosah a fotovoltaikou se zabývají. Zkuste si seznam projít opravdu celý a ne jen první stránku. Je možné, že jezdíte okolo zajímavé firmy ze sousední vesnice nebo města, jen jste si toho zatím nevšimli.

Mít servis opravdu po ruce je k nezaplacení a na firmu ze sousedství také snáze získáte reference skutečných zákazníků, neb mějte na paměti, že na web si každý napíše, co chce a rozesmáté tváře vůbec nemusí být majitelů elektráren, ale zakoupené ve fotobance, jako u tohoto našeho článku.Zajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

Nejvýhodnější nabídka hybridní FVE na trhu přichází na Svátek práce

Zveřejněno: 2020-05-01 00:00:01

Svátek práce se musí nějak oslavit. Jak asi tak slaví firma Nemakej? Začíná makat! A hned pěkně zhusta. Spouštíme e-shop, který budiž spíše katalogem pro poptání produktů. Rozjíždíme také montáže na klíč s neuvěřitelnými cenami za super konfigurace.

Více zde »  
 

Bezpečné vypnutí FVE podle vyhlášky MPO č. 114 2023 Sb.

Zveřejněno: 2023-07-08 18:10:11

Od 1.5.2023 tu máme novou povinnost - udělat svět krásnější a hlavně bezpečnější všude tam, kde nainstalujeme solární elektrárnu s výkonem větším než 10 kWp. Vo co gou si povíme v tomto článku a ještě se někteří nachytří tak, že to budou chtít mít doma.

Více zde »  
 

Jaký je rozdíl mezi střídačem a měničem?

Zveřejněno: 2021-06-07 21:04:02

Střídač, měnič, invertor a kdo ví co ještě. Některé pojmy dají zabrat, abyste se v tom vyznali, ukážeme si základní rozdíly ve funkci v tomto článku. Dnes to bude Malá škola fotovoltaiky.

Více zde »  
 
 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »