Nejlevnější fotovoltaická elektrárna

Zveřejněno: 2021-05-08 09:40:02, počet zobrazení: 7420, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Pravidelní čtenáři našeho webu a možná i ti, kteří jsou zde poprvé, nabydou dosti často dojmu, že naše nabídka hybridních fotovoltaických elektráren je nejlepší. My si to také myslíme, ale chceme být pouze lokální firmou, proto se dnes podíváme na to, kde hledat v rámci celé České republiky i jiné podobné firmy, které byste mohli oslovit.

Kdo nečetl článek Porovnání nabídek slunečních elektráren s baterií, jako by nebyl. Při výběru fotovoltaiky v tomto článku bylo shrnuto vše potřebné pro objektivní porovnání nabídek. Abychom však měli co porovnávat, musíme nejprve solární elektrárnu poptat. Poptávat se musí trochu umět, proto je zde článek Jak správně poptat solární elektrárnu.

Vždy vybíráme nejlépe firmu z okolí a snažíme se vyhnout velkým společnostem, které mají tisíce instalaci ročně, takové nemají šanci zaostřit se na konkrétní detailní potřeby každého jednotlivého potencionálního zákazníka. Nabídku od velké firmy však můžeme použít pro reálné srovnání používaných technologií a ceny. Nejlevnější nabídku si pak porovnejte s cenami našich ukázkových hybridních fotovoltaických elektráren.

Většina instalací FVE je s podporou z programu Nová zelená úsporám a tady s výběrem dodavatele doporučujeme začít přímo na stránce https://nzu.sfzp.cz/seznam.

Intuitivní formulář začnete s vyplněním položky Co realizujete/plánujete, kde položka Chci solární systém bude správnou volbou. Na následující dotaz Co potřebujete/hledáte je vhodné odpovědět realizační firmu. Kraj si zvolte podle místa plánované instalace a vyhledání podle sídla. Z nabízených služeb si vyberte Instalace fotovoltaických systémů.

Po odeslání formuláře pomocí tlačítka vyhledat se vám kupříkladu v Jihočeském kraji zobrazí seznam 21 firem které mají sídlo téměř na dosah a fotovoltaikou se zabývají. Zkuste si seznam projít opravdu celý a ne jen první stránku. Je možné, že jezdíte okolo zajímavé firmy ze sousední vesnice nebo města, jen jste si toho zatím nevšimli.

Mít servis opravdu po ruce je k nezaplacení a na firmu ze sousedství také snáze získáte reference skutečných zákazníků, neb mějte na paměti, že na web si každý napíše, co chce a rozesmáté tváře vůbec nemusí být majitelů elektráren, ale zakoupené ve fotobance, jako u tohoto našeho článku.Zajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

Postavte FVE sami na rovné střeše

Zveřejněno: 2021-01-25 08:11:05

Ten dělá to a ten zas tohle je název písně z filmu Pekařův císař. Tedy někdo staví sluneční elektrárny a jiný sjednává kupříkladu stavební spoření. Zlaté české ručičky ale má hodně lidí, těm patří tento článek. Ne všechno musí nutně udělat firma, na spoustě věcí se dá ušetřit, lidská síla je v době jejího nedostatku navíc k nezaplacení.

Více zde »  
 

Co je chytrá domácí elektrárna?

Zveřejněno: 2020-09-07 05:45:37

Každá :) Být chytrý je moderní, být za hlupáka už není in, nebo někdy bylo? Chytrá domácí elektrárna je součástí chytrého domu a může napájet i chytré telefony a auta. A co si pod tím představit?

Více zde »  
 

Porovnání nabídek slunečních elektráren s baterií

Zveřejněno: 2020-11-16 07:15:03

Rozhodli jste se pro hybridní solární elektrárnu, nabídky se scházejí, ale každá má jiné parametry, navíc vůbec, ale vůbec nesouhlasí s inzerovanými od daných firem. A teď mi řekněte, co s tím?

Více zde »  
 
 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57
Přihlášení:
E-MAIL

HESLO


Nová registrace | Zapomenuté heslo

Další informace:


Sledujte nás i na:

 
(c) nemakej.cz 2022