Nejlevnější fotovoltaická elektrárna

Zveřejněno: 2021-05-08 09:40:02, počet zobrazení: 1348, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Pravidelní čtenáři našeho webu a možná i ti, kteří jsou zde poprvé, nabydou dosti často dojmu, že naše nabídka hybridních fotovoltaických elektráren je nejlepší. My si to také myslíme, ale chceme být pouze lokální firmou, proto se dnes podíváme na to, kde hledat v rámci celé České republiky i jiné podobné firmy, které byste mohli oslovit.

Kdo nečetl článek Porovnání nabídek slunečních elektráren s baterií, jako by nebyl. Při výběru fotovoltaiky v tomto článku bylo shrnuto vše potřebné pro objektivní porovnání nabídek. Abychom však měli co porovnávat, musíme nejprve solární elektrárnu poptat. Poptávat se musí trochu umět, proto je zde článek Jak správně poptat solární elektrárnu.

Vždy vybíráme nejlépe firmu z okolí a snažíme se vyhnout velkým společnostem, které mají tisíce instalaci ročně, takové nemají šanci zaostřit se na konkrétní detailní potřeby každého jednotlivého potencionálního zákazníka. Nabídku od velké firmy však můžeme použít pro reálné srovnání používaných technologií a ceny. Nejlevnější nabídku si pak porovnejte s cenami našich ukázkových hybridních fotovoltaických elektráren.

Většina instalací FVE je s podporou z programu Nová zelená úsporám a tady s výběrem dodavatele doporučujeme začít přímo na stránce https://nzu.sfzp.cz/seznam.

Intuitivní formulář začnete s vyplněním položky Co realizujete/plánujete, kde položka Chci solární systém bude správnou volbou. Na následující dotaz Co potřebujete/hledáte je vhodné odpovědět realizační firmu. Kraj si zvolte podle místa plánované instalace a vyhledání podle sídla. Z nabízených služeb si vyberte Instalace fotovoltaických systémů.

Po odeslání formuláře pomocí tlačítka vyhledat se vám kupříkladu v Jihočeském kraji zobrazí seznam 21 firem které mají sídlo téměř na dosah a fotovoltaikou se zabývají. Zkuste si seznam projít opravdu celý a ne jen první stránku. Je možné, že jezdíte okolo zajímavé firmy ze sousední vesnice nebo města, jen jste si toho zatím nevšimli.

Mít servis opravdu po ruce je k nezaplacení a na firmu ze sousedství také snáze získáte reference skutečných zákazníků, neb mějte na paměti, že na web si každý napíše, co chce a rozesmáté tváře vůbec nemusí být majitelů elektráren, ale zakoupené ve fotobance, jako u tohoto našeho článku.Četli jste? Hasiči a fotovoltaika není dobrá kombinace

Zveřejněno: 2020-09-21 06:31:11

Oheň je stejně jako voda dobrý sluha, ale zlý pán. Opéci si špekáčky nebo steak je fajn, ale když zahoří vaše obydlí, tak už je zle. A s fotovoltaikou na střeše to může být ještě daleko horší. Pojďme se podívat na některá důležitá fakta o tomto problému. Nechceme strašit, nikomu nic zlého nepřejeme, ale informace by měl mít každý majitel solární elektrárny.

Více zde.  
 

Fotovoltaika v lese nebo ve stínu

Zveřejněno: 2019-11-18 11:11:37

Jdu vám takhle po lese a najednou na mne vykouknou panely. Nevěřím svým očím, musím blíž, je to zajímavé, to jsem ještě nikdy neviděl.

Více zde.  
 

Jak funguje hybridní solární elektrárna?

Zveřejněno: 2021-08-30 13:10:58

Co je hybridní, je moderní, často se o tom píše a někdy i blbě, no spíše nesprávně, až mystifikačně. Pojďme se podívat, jak to reálně funguje u instalací, které naše firma zrealizovala od května 2020.

Více zde.  
 
 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57

Tel: 603 872 069
(pouze 08-15 hod v pracovní dny)
E-mail: ruzicka (zavináč) nemakej.cz


Uživatel:
E-MAIL

HESLO


Další informace:


Sledujte nás i na:

 
(c) nemakej.cz 2021