Cena OTE: 1.77Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Nejlevnější fotovoltaická elektrárna

Zveřejněno: 2021-05-08 09:40:02, počet zobrazení: 11287, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Pravidelní čtenáři našeho webu a možná i ti, kteří jsou zde poprvé, nabydou dosti často dojmu, že naše nabídka hybridních fotovoltaických elektráren je nejlepší. My si to také myslíme, ale chceme být pouze lokální firmou, proto se dnes podíváme na to, kde hledat v rámci celé České republiky i jiné podobné firmy, které byste mohli oslovit.

Kdo nečetl článek Porovnání nabídek slunečních elektráren s baterií, jako by nebyl. Při výběru fotovoltaiky v tomto článku bylo shrnuto vše potřebné pro objektivní porovnání nabídek. Abychom však měli co porovnávat, musíme nejprve solární elektrárnu poptat. Poptávat se musí trochu umět, proto je zde článek Jak správně poptat solární elektrárnu.

Vždy vybíráme nejlépe firmu z okolí a snažíme se vyhnout velkým společnostem, které mají tisíce instalaci ročně, takové nemají šanci zaostřit se na konkrétní detailní potřeby každého jednotlivého potencionálního zákazníka. Nabídku od velké firmy však můžeme použít pro reálné srovnání používaných technologií a ceny. Nejlevnější nabídku si pak porovnejte s cenami našich ukázkových hybridních fotovoltaických elektráren.

Většina instalací FVE je s podporou z programu Nová zelená úsporám a tady s výběrem dodavatele doporučujeme začít přímo na stránce https://nzu.sfzp.cz/seznam.

Intuitivní formulář začnete s vyplněním položky Co realizujete/plánujete, kde položka Chci solární systém bude správnou volbou. Na následující dotaz Co potřebujete/hledáte je vhodné odpovědět realizační firmu. Kraj si zvolte podle místa plánované instalace a vyhledání podle sídla. Z nabízených služeb si vyberte Instalace fotovoltaických systémů.

Po odeslání formuláře pomocí tlačítka vyhledat se vám kupříkladu v Jihočeském kraji zobrazí seznam 21 firem které mají sídlo téměř na dosah a fotovoltaikou se zabývají. Zkuste si seznam projít opravdu celý a ne jen první stránku. Je možné, že jezdíte okolo zajímavé firmy ze sousední vesnice nebo města, jen jste si toho zatím nevšimli.

Mít servis opravdu po ruce je k nezaplacení a na firmu ze sousedství také snáze získáte reference skutečných zákazníků, neb mějte na paměti, že na web si každý napíše, co chce a rozesmáté tváře vůbec nemusí být majitelů elektráren, ale zakoupené ve fotobance, jako u tohoto našeho článku.Zajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

Solární elektrárna na střeše nebo ne

Zveřejněno: 2019-11-27 23:17:14

Solární elektrárny nejčastěji v kombinaci s baterií klasickou nebo virtuální dnes nabízí kdekdo. Ale potřebujete ji? Zamýšlíte se nad tím jestli to nebude jen drahá hračka? A co když ta sluneční elektrárna nemusí být ani na střeše?

Více zde »  
 

Nejlepší sluneční elektrárna

Zveřejněno: 2021-03-29 08:01:39

Nabídky na fotovoltaiku jsou všude, jak si vybrat, která je ta nej? Pojďme si zanalyzovat dotaci NZÚ C3.7 z pohledu situace na trhu na sklonku března 2021.

Více zde »  
 

FVE na dluh potěší nejen banku

Zveřejněno: 2021-01-18 07:32:25

Návratnost solární elektrárny je téma nejen vášnivých matematiků s excelovskou tabulkou. Stále více zájemců o FVE se rekrutuje i z řad běžných spotřebitelů s úvahami nad úsporami. Dělají dobře a ještě lépe ti, kteří uvažují i o půjčce na fotovoltaický  systém, minimálně nad částí, kterou pak pokryje dotace.

Více zde »  
 
 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57


Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2023


Cenová kalkulace ZDARMA »