Nejlevnější fotovoltaická elektrárna

Zveřejněno: 2021-05-08 09:40:02, počet zobrazení: 9536, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Pravidelní čtenáři našeho webu a možná i ti, kteří jsou zde poprvé, nabydou dosti často dojmu, že naše nabídka hybridních fotovoltaických elektráren je nejlepší. My si to také myslíme, ale chceme být pouze lokální firmou, proto se dnes podíváme na to, kde hledat v rámci celé České republiky i jiné podobné firmy, které byste mohli oslovit.

Kdo nečetl článek Porovnání nabídek slunečních elektráren s baterií, jako by nebyl. Při výběru fotovoltaiky v tomto článku bylo shrnuto vše potřebné pro objektivní porovnání nabídek. Abychom však měli co porovnávat, musíme nejprve solární elektrárnu poptat. Poptávat se musí trochu umět, proto je zde článek Jak správně poptat solární elektrárnu.

Vždy vybíráme nejlépe firmu z okolí a snažíme se vyhnout velkým společnostem, které mají tisíce instalaci ročně, takové nemají šanci zaostřit se na konkrétní detailní potřeby každého jednotlivého potencionálního zákazníka. Nabídku od velké firmy však můžeme použít pro reálné srovnání používaných technologií a ceny. Nejlevnější nabídku si pak porovnejte s cenami našich ukázkových hybridních fotovoltaických elektráren.

Většina instalací FVE je s podporou z programu Nová zelená úsporám a tady s výběrem dodavatele doporučujeme začít přímo na stránce https://nzu.sfzp.cz/seznam.

Intuitivní formulář začnete s vyplněním položky Co realizujete/plánujete, kde položka Chci solární systém bude správnou volbou. Na následující dotaz Co potřebujete/hledáte je vhodné odpovědět realizační firmu. Kraj si zvolte podle místa plánované instalace a vyhledání podle sídla. Z nabízených služeb si vyberte Instalace fotovoltaických systémů.

Po odeslání formuláře pomocí tlačítka vyhledat se vám kupříkladu v Jihočeském kraji zobrazí seznam 21 firem které mají sídlo téměř na dosah a fotovoltaikou se zabývají. Zkuste si seznam projít opravdu celý a ne jen první stránku. Je možné, že jezdíte okolo zajímavé firmy ze sousední vesnice nebo města, jen jste si toho zatím nevšimli.

Mít servis opravdu po ruce je k nezaplacení a na firmu ze sousedství také snáze získáte reference skutečných zákazníků, neb mějte na paměti, že na web si každý napíše, co chce a rozesmáté tváře vůbec nemusí být majitelů elektráren, ale zakoupené ve fotobance, jako u tohoto našeho článku.Zajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

Záloha celého domu na baterii

Zveřejněno: 2021-09-26 11:05:21

Hybridní solární elektrárny, tedy ty s baterií, mají několik dobrých vlastností pro které jsou stále populárnější. Jednou z nich je možnost ostrovního provozu, pokud vypadne distribuční síť. Jedna nejmenovaná velká společnost nabízí možnost stoprocentního provozu celého domu z baterií, pojďme si to rozebrat logicky.

Více zde »  
 

Souvisí spolu vítr, fotovoltaika a pojistka?

Zveřejněno: 2020-07-29 22:21:36

Všechno souvisí se vším. Neštěstí jednoho může poučit tisíce dalších, protože po bitvě je přece každý generál. Bouře s vichřicí v úterý 28.7.2020 zničila fotovoltaiku v obci Vlasatice na Brněnsku. Vše se dá opravit, jak nejde o život, jde o ho... dně peněz.

Více zde »  
 

Aktuální trendy a informace o fotovoltaice v jednom videu

Zveřejněno: 2020-06-29 09:23:12

Jeden obrázek ukáže víc než tisíc slov a jedno video je víc než 1000 obrázků. O fotovoltaice je hodně napsáno, ale opravdu solidní video bez reklamy na konkrétní výrobky nebo systémy tu chybělo. Minulý čas je na místě. Pojďte se podívat.

Více zde »  
 
 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57
Přihlášení:
E-MAIL

HESLO


Nová registrace |Zapomenuté heslo

Další informace:


Sledujte nás i na:

 
(c) nemakej.cz 2022