Jak správně poptat solární elektrárnu

Zveřejněno: 2021-02-01 07:48:12, počet zobrazení: 3762, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Poptali jste elektrárnu a nikdo se neozval nebo vaše komunikace "vyšuměla"? Tak proč, sakra, inzerovali, že se do dvou dnů ozvou, a pak nikdo nereaguje?

Zamysleme se nad možnými příčinami, všechny firmy nejsou stejné, ve všech jsou ale lidé různě motivováni a tam je možno spatřit první z důvodů, proč se každé poptávce solární elektrárny nedostane náležité pozornosti. Můžete narazit na zaměstnance bez motivace na zisku firmy nebo takového, kterému stačí málo.

Druhým velmi závažným problémem je nedostatečná personální vybavenost firmy, i obchodní zástupci by měli být náležitě proškolení, protože obchoďák komunikuje s poptávajícího člověkem, kterého má za úkol přetavit do zákazníka. Udělá to jedině důvěryhodným prokázáním znalosti nabízené technologie fotovoltaického systému, nejlépe na základě vlastních zkušeností s montáží a provozem, takových lidí je opravdu málo.

A pak tu máme ještě problém s nezvládnutou reklamní kampaní. Nacházíme se na startu posledního roku s programem Nová zelená úsporám a tak je zájem domácností na základě základních inzerovaných parametrů vyšší než v minulosti, neb nikdo ještě nezná parametry nástupnického programu. A pak také s jídlem roste chuť a touha po zisku velkých neduživých firem nezná mezí a tak inzerují a nestíhají.

Každý zájemce o sluneční elektrárnu si zaslouží dostat tolik prostoru pro své rozhodnutí, aby pak nemusel litovat. Naštěstí je tu tržní prostředí a tak nezbývá než se obrnit a najít někoho, kdo se Vaší poptávkou bude skutečně zabývat s potřebnou péčí. Zkuste více firem z Vašeho okolí. Kdo se nechce Vaši poptávkou sluneční elektrárny zabývat, ať si trhne!

Možná ale je chyba taky úplně jinde, ne každý si dovede přiznat vlastní chybu. Každá správná poptávka sluneční elektrárny by měla obsahovat minimálně tyto informace:

  • adresu instalace, kontakt poptávajícího
  • termín instalace, připravenost na stavbu
  • k čemu hodláte energii využít, na to se váže volba systému bez/s baterií či akumulací do TUV
  • požadované služby (na klíč, vyřízení dotace, ...)

Takovým informacím se pak odpovídá samo!

 Zajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

Podzim nepřeje fotovoltaice, ani té hybridní

Zveřejněno: 2020-11-02 07:02:03

Pošmourno, plýskanice, déšť a citelně se zkracujicí doba slunečního svitu, tohle prodejci fotovoltaiky rozhodně nehraje do karet, každý potencionální zákazník si lehce uvědomí jak je mu akumulace k ničemu, když není z čeho nebo co akumulovat.

Více zde »  
 

Výkup elektřiny z fotovoltaiky 2021

Zveřejněno: 2021-07-17 23:48:32

Situace na trhu se neustále vyvíjí a co bylo před rokem, je dnes překonaná historie. Článek je tentokrát inspirován fascinací pokrokem, byť jeden fakt nepotěší běžné spotřebitele bez vlastního zdroje.

Více zde »  
 

Fotovoltaika s akumulací do baterií

Zveřejněno: 2020-04-27 09:11:48

Trocha edukace neuškodí a tak se pojďme podívat jaké základní možnosti nám nabízí výrobci baterií a měničů, jak to vlastně může fungovat. Určitě nás budou zajímat termíny jako DC coupling nebo AC coupling, nízkonapěťové a vysokonapěťové baterie.

Více zde »  
 
 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57
Přihlášení:
E-MAIL

HESLO


Nová registrace | Zapomenuté heslo

Další informace:


Sledujte nás i na:

 
(c) nemakej.cz 2022