Cena OTE: 2.39Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Jak správně poptat solární elektrárnu

Zveřejněno: 2021-02-01 07:48:12, počet zobrazení: 5129, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Poptali jste elektrárnu a nikdo se neozval nebo vaše komunikace "vyšuměla"? Tak proč, sakra, inzerovali, že se do dvou dnů ozvou, a pak nikdo nereaguje?

Zamysleme se nad možnými příčinami, všechny firmy nejsou stejné, ve všech jsou ale lidé různě motivováni a tam je možno spatřit první z důvodů, proč se každé poptávce solární elektrárny nedostane náležité pozornosti. Můžete narazit na zaměstnance bez motivace na zisku firmy nebo takového, kterému stačí málo.

Druhým velmi závažným problémem je nedostatečná personální vybavenost firmy, i obchodní zástupci by měli být náležitě proškolení, protože obchoďák komunikuje s poptávajícího člověkem, kterého má za úkol přetavit do zákazníka. Udělá to jedině důvěryhodným prokázáním znalosti nabízené technologie fotovoltaického systému, nejlépe na základě vlastních zkušeností s montáží a provozem, takových lidí je opravdu málo.

A pak tu máme ještě problém s nezvládnutou reklamní kampaní. Nacházíme se na startu posledního roku s programem Nová zelená úsporám a tak je zájem domácností na základě základních inzerovaných parametrů vyšší než v minulosti, neb nikdo ještě nezná parametry nástupnického programu. A pak také s jídlem roste chuť a touha po zisku velkých neduživých firem nezná mezí a tak inzerují a nestíhají.

Každý zájemce o sluneční elektrárnu si zaslouží dostat tolik prostoru pro své rozhodnutí, aby pak nemusel litovat. Naštěstí je tu tržní prostředí a tak nezbývá než se obrnit a najít někoho, kdo se Vaší poptávkou bude skutečně zabývat s potřebnou péčí. Zkuste více firem z Vašeho okolí. Kdo se nechce Vaši poptávkou sluneční elektrárny zabývat, ať si trhne!

Možná ale je chyba taky úplně jinde, ne každý si dovede přiznat vlastní chybu. Každá správná poptávka sluneční elektrárny by měla obsahovat minimálně tyto informace:

  • adresu instalace, kontakt poptávajícího
  • termín instalace, připravenost na stavbu
  • k čemu hodláte energii využít, na to se váže volba systému bez/s baterií či akumulací do TUV
  • požadované služby (na klíč, vyřízení dotace, ...)

Takovým informacím se pak odpovídá samo!

 Zajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

Jaký je rozdíl mezi střídačem a měničem?

Zveřejněno: 2021-06-07 21:04:02

Střídač, měnič, invertor a kdo ví co ještě. Některé pojmy dají zabrat, abyste se v tom vyznali, ukážeme si základní rozdíly ve funkci v tomto článku. Dnes to bude Malá škola fotovoltaiky.

Více zde »  
 

Hasiči a fotovoltaika není dobrá kombinace

Zveřejněno: 2020-09-21 06:31:11

Oheň je stejně jako voda dobrý sluha, ale zlý pán. Opéci si špekáčky nebo steak je fajn, ale když zahoří vaše obydlí, tak už je zle. A s fotovoltaikou na střeše to může být ještě daleko horší. Pojďme se podívat na některá důležitá fakta o tomto problému. Nechceme strašit, nikomu nic zlého nepřejeme, ale informace by měl mít každý majitel solární elektrárny.

Více zde »  
 

Co je Wattrouter? A proč ho použít?

Zveřejněno: 2021-02-08 08:11:36

Pojďme se podívat na přístroj pro přesměrování přebytků ze solární elektrárny do boileru, akumulační nádrže nebo třeba pro provoz čerpadla. Návratnost investice se dokonce někdy nedá počítat ani na roky, mohou to být i měsíce.

Více zde »  
 
 VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57


Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2023


Cenová kalkulace ZDARMA »