Cena OTE: 3.23Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Aktuální trendy a informace o fotovoltaice v jednom videu

Zveřejněno: 2020-06-29 09:23:12, počet zobrazení: 7501, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Jeden obrázek ukáže víc než tisíc slov a jedno video je víc než 1000 obrázků. O fotovoltaice je hodně napsáno, ale opravdu solidní video bez reklamy na konkrétní výrobky nebo systémy tu chybělo. Minulý čas je na místě. Pojďte se podívat.

Možná škoda, že jsme něco nenatočili sami, ale možná na druhou stranu je dobře, že ne, protože takové video svádí k tomu, že si můžeme realitu přikreslit minimálně tak, jak to dělají další instalační firmy. Na videu u článku je vidět, že autor si dává pozor, aby rozhovor byl veden v logickém pořadí a informace uvedené byly nestranné a pro případné zájemce užitečné.

Jen málokdy se stane, že bychom s informacemi ve videu souhlasili tak, že bychom byli ochotni toto video dále podpořit zveřejněním odkazu na našem webu. A tady dokonce můžeme říct, že bychom se pod uvedené skutečnosti podepsali, souhlasíme s nimi a tedy vřele doporučujeme.

Autorem je člověk, který si na Youtube říká Elektro Dad (elektro táta) a prezentuje se jako nestranný autor videí. Vcelku se mu to daří a na jeho kanálu najdete převážně testy elektomobilů či jiných elektrických jezdítek. Pro nás fotovoltaiky jsou jistě zajímavá i další videa, například video s ukázkou servisu na velkém fotovoltaickém poli.

Přejeme příjemný a ničím nerušený zážitek, je to asi na hodinku.

Další foto:

Video:Zajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

Mohu postupně rozšiřovat kapacitu baterie?

Zveřejněno: 2020-09-28 10:02:54

Koupím si hybridní fotovoltaickou elektrárnu a baterii jen tak, aby prošla na dotaci. Tak to přece stačí. Uplyne měsíc a vidím, že by možná bylo lepší mít kapacitu o kapánek nebo dva kapánky větší. Po roce už si vím rady i s maximem, které lze připojit, koupil(a) jsem si totiž plug-in hybrid a nebo rovnou elektromobil. Mám smůlu, nebo si můžu připojit "co chci"?

Více zde »  
 

Jak podat žádost o dotaci na hybridní fotovoltaickou elektrárnu

Zveřejněno: 2021-11-13 20:51:08

Solární boom odstartoval, vlak je v nádraží, přistupte. Podat žádost o dotaci na fotovoltaiku je opravdu snadné, popíšeme si postup krok za krokem. Potřebovat budete jen 3 věci. 

Více zde »  
 

Panely... nečistit?!

Zveřejněno: 2024-04-18 10:06:03

Jarní úklid žene domkaře do zahrad a více, než kdy předtím, ulpívají zraky novopečených majitelů solárních elektráren na střechách s jejich nedávno pořízenými zachránci domácích rozpočtů. Leští se okna, tak co panely?

Více zde »  
 
 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »