Cena OTE: 2.65Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Aktuální trendy a informace o fotovoltaice v jednom videu

Zveřejněno: 2020-06-29 09:23:12, počet zobrazení: 6106, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Jeden obrázek ukáže víc než tisíc slov a jedno video je víc než 1000 obrázků. O fotovoltaice je hodně napsáno, ale opravdu solidní video bez reklamy na konkrétní výrobky nebo systémy tu chybělo. Minulý čas je na místě. Pojďte se podívat.

Možná škoda, že jsme něco nenatočili sami, ale možná na druhou stranu je dobře, že ne, protože takové video svádí k tomu, že si můžeme realitu přikreslit minimálně tak, jak to dělají další instalační firmy. Na videu u článku je vidět, že autor si dává pozor, aby rozhovor byl veden v logickém pořadí a informace uvedené byly nestranné a pro případné zájemce užitečné.

Jen málokdy se stane, že bychom s informacemi ve videu souhlasili tak, že bychom byli ochotni toto video dále podpořit zveřejněním odkazu na našem webu. A tady dokonce můžeme říct, že bychom se pod uvedené skutečnosti podepsali, souhlasíme s nimi a tedy vřele doporučujeme.

Autorem je člověk, který si na Youtube říká Elektro Dad (elektro táta) a prezentuje se jako nestranný autor videí. Vcelku se mu to daří a na jeho kanálu najdete převážně testy elektomobilů či jiných elektrických jezdítek. Pro nás fotovoltaiky jsou jistě zajímavá i další videa, například video s ukázkou servisu na velkém fotovoltaickém poli.

Přejeme příjemný a ničím nerušený zážitek, je to asi na hodinku.

Další foto:

Video:Zajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

FVE na ČOV, sámošku, benzínku i firmu

Zveřejněno: 2021-03-01 07:44:11

Mikrozdroj na střeše je velmi užitečná věc. Mrkneme na on-grid FVE bez akumulace a dotace se zaměřením na ty, co mají spotřebu energie přes den alespoň 7 kWh za hodinu.

Více zde »  
 

Souvisí spolu vítr, fotovoltaika a pojistka?

Zveřejněno: 2020-07-29 22:21:36

Všechno souvisí se vším. Neštěstí jednoho může poučit tisíce dalších, protože po bitvě je přece každý generál. Bouře s vichřicí v úterý 28.7.2020 zničila fotovoltaiku v obci Vlasatice na Brněnsku. Vše se dá opravit, jak nejde o život, jde o ho... dně peněz.

Více zde »  
 

(Ne)buďte energeticky nezávislí

Zveřejněno: 2020-05-05 12:12:48

Komentář, který si nemůžeme odpustit.
Titulek dnešního tématu snad každý viděl u nějaké nabídky na fotovoltaickou elektrárnu. Zamyslel se však někdo nad reálností takového (samozřejmě toho pozitivního) příkazu? Nemělo být snad napsáno: zkuste jestli umíme nabídnout fve s baterií tak, abyste se nemuseli bát výpadku v případě servisu distribuční sítě?

Více zde »  
 
 VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57


Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2023


Cenová kalkulace ZDARMA »