Aktuální trendy a informace o fotovoltaice v jednom videu

Zveřejněno: 2020-06-29 09:23:12, počet zobrazení: 5533, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Jeden obrázek ukáže víc než tisíc slov a jedno video je víc než 1000 obrázků. O fotovoltaice je hodně napsáno, ale opravdu solidní video bez reklamy na konkrétní výrobky nebo systémy tu chybělo. Minulý čas je na místě. Pojďte se podívat.

Možná škoda, že jsme něco nenatočili sami, ale možná na druhou stranu je dobře, že ne, protože takové video svádí k tomu, že si můžeme realitu přikreslit minimálně tak, jak to dělají další instalační firmy. Na videu u článku je vidět, že autor si dává pozor, aby rozhovor byl veden v logickém pořadí a informace uvedené byly nestranné a pro případné zájemce užitečné.

Jen málokdy se stane, že bychom s informacemi ve videu souhlasili tak, že bychom byli ochotni toto video dále podpořit zveřejněním odkazu na našem webu. A tady dokonce můžeme říct, že bychom se pod uvedené skutečnosti podepsali, souhlasíme s nimi a tedy vřele doporučujeme.

Autorem je člověk, který si na Youtube říká Elektro Dad (elektro táta) a prezentuje se jako nestranný autor videí. Vcelku se mu to daří a na jeho kanálu najdete převážně testy elektomobilů či jiných elektrických jezdítek. Pro nás fotovoltaiky jsou jistě zajímavá i další videa, například video s ukázkou servisu na velkém fotovoltaickém poli.

Přejeme příjemný a ničím nerušený zážitek, je to asi na hodinku.

Další foto:

Video:Zajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

Porovnání nabídek slunečních elektráren s baterií

Zveřejněno: 2020-11-16 07:15:03

Rozhodli jste se pro hybridní solární elektrárnu, nabídky se scházejí, ale každá má jiné parametry, navíc vůbec, ale vůbec nesouhlasí s inzerovanými od daných firem. A teď mi řekněte, co s tím?

Více zde »  
 

Uvažuji o FVE. Jak začít?

Zveřejněno: 2020-03-23 08:12:15

V článku Jaký střídač pro novou sluneční elektrárnu jsme se otřeli o téma spotřeby odběrného místa ještě před instalací sluneční elektrárny a vlastně ještě dlouho před tím, než nějaký systém poptáte. Pojďme se na to podívat podrobněji.

Více zde »  
 

Co je Wattrouter? A proč ho použít?

Zveřejněno: 2021-02-08 08:11:36

Pojďme se podívat na přístroj pro přesměrování přebytků ze solární elektrárny do boileru, akumulační nádrže nebo třeba pro provoz čerpadla. Návratnost investice se dokonce někdy nedá počítat ani na roky, mohou to být i měsíce.

Více zde »  
 
 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57
Přihlášení:
E-MAIL

HESLO


Nová registrace |Zapomenuté heslo

Další informace:


Sledujte nás i na:

 
(c) nemakej.cz 2022