Aktuální trendy a informace o fotovoltaice v jednom videu

Zveřejněno: 2020-06-29 09:23:12, počet zobrazení: 695, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Jeden obrázek ukáže víc než tisíc slov a jedno video je víc než 1000 obrázků. O fotovoltaice je hodně napsáno, ale opravdu solidní video bez reklamy na konkrétní výrobky nebo systémy tu chybělo. Minulý čas je na místě. Pojďte se podívat.

Možná škoda, že jsme něco nenatočili sami, ale možná na druhou stranu je dobře, že ne, protože takové video svádí k tomu, že si můžeme realitu přikreslit minimálně tak, jak to dělají další instalační firmy. Na videu u článku je vidět, že autor si dává pozor, aby rozhovor byl veden v logickém pořadí a informace uvedené byly nestranné a pro případné zájemce užitečné.

Jen málokdy se stane, že bychom s informacemi ve videu souhlasili tak, že bychom byli ochotni toto video dále podpořit zveřejněním odkazu na našem webu. A tady dokonce můžeme říct, že bychom se pod uvedené skutečnosti podepsali, souhlasíme s nimi a tedy vřele doporučujeme.

Autorem je člověk, který si na Youtube říká Elektro Dad (elektro táta) a prezentuje se jako nestranný autor videí. Vcelku se mu to daří a na jeho kanálu najdete převážně testy elektomobilů či jiných elektrických jezdítek. Pro nás fotovoltaiky jsou jistě zajímavá i další videa, například video s ukázkou servisu na velkém fotovoltaickém poli.

Přejeme příjemný a ničím nerušený zážitek, je to asi na hodinku.

Další foto:

Video:Četli jste? 5 nejdůležitějších bodů pro výpočet návratnosti sluneční elektrárny bez baterek

Zveřejněno: 2020-03-30 11:48:58

Návratnost sluneční elektrárny je věc velmi zapeklitá a má svá temná místa. Pojďme se podívat na pět základních faktorů, které ovlivňují návratnost fotovoltaické elektrárny bez baterie. Uvedená fakta by Vám měla pomoci při úvahách jakou elektrárnu si pořídit, aby na to Vaše kapsa stačila a zároveň aby to nebyly vyhozené peníze za předražený systém solární elektrárny, je tu jedno, jestli se bavíme o pořízení FVE s dotací, nebo bez ní.

Více zde.  
 

Baterie pro hybrydní fotovoltaiku, jakou vybrat?

Zveřejněno: 2020-05-11 08:19:22

Na bateriích stojí a padá veškerá sranda s fotovoltaickými systémy dotovanými programem Nová zelená úsporám. Co máme na výběr a co vlastně požadovat po dodavateli hybridní fotovoltaické elektrárny, aby nový projekt měl svou finanční hlavu a patu? Máme tu pár tipů a možná někomu pomůžeme.

Více zde.  
 

Jaký směr panelů pro hybridní fotovoltaiku?

Zveřejněno: 2020-06-22 11:02:41

Zavedeným standardem pro umísťování fotovoltaických panelů je jižní směr střechy, či přímo jižní orientace panelů, umístěných na pomocné konstrukci nebo plastových vanách na rovné střeše. Je to tak i v případě hybridní fotovoltaické elektrárny?

Více zde.  
 
 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57

Tel: 603 872 069
(pouze 08-15 hod v pracovní dny)
E-mail: ruzicka (zavináč) nemakej.cz


Uživatel:
E-MAIL

HESLO


Další informace:


Sledujte nás i na:

 
(c) nemakej.cz 2020