Nejvýhodnější nabídka hybridní FVE na trhu přichází na Svátek práce

Zveřejněno: 2020-05-01 00:00:01, počet zobrazení: 297, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Svátek práce se musí nějak oslavit. Jak asi tak slaví firma Nemakej? Začíná makat! A hned pěkně zhusta. Spouštíme e-shop, který budiž spíše katalogem pro poptání produktů. Rozjíždíme také montáže na klíč s neuvěřitelnými cenami za super konfigurace.

Začneme s tím, jak je vlastně všechno vymyšleno: přijdete na web, protože sháníte dodavatele pro Vaši fotovoltaiku s dotací z titulu Nová zelená úsporám. Možná jste někoho oslovili a on Vám ani neodpověděl. Nebuďte zklamáni, my si zákazníků vážíme. Budeme s Vámi komunikovat, ale nic nebudeme nutit - zhodnotíme, doporučíme a počkáme až Vy se rozhodnete, že něco z naší nabídky chcete. Pro rozhodování jsou dobré naše novinky - vzdělávejte se, pročtěte si informace ze světa fotovoltaiky.

Až si budete jistí, že jsme pro Vás svou nabídkou ti praví, domluvíme se případně na realizaci nebo na dodávce zboží s případnými dalšími službami. Nebudeme montovat za každou cenu - nemusíme, budeme dělat jen takovou práci, která bude mít hlavu a patu.

Abychom Vás trochu naladili na zajímavou kombinaci, sestavili jsme nabídku systémů na klíč, které můžete mít s dotací a navíc i s malým bonusem. Mrkněte do naší kategorie Solární elektrárny na klíč s baterií (HFVE).Četli jste? Uvažuji o FVE. Jak začít?

Zveřejněno: 2020-03-23 08:12:15

V článku Jaký střídač pro novou sluneční elektrárnu jsme se otřeli o téma spotřeby odběrného místa ještě před instalací sluneční elektrárny a vlastně ještě dlouho před tím, než nějaký systém poptáte. Pojďme se na to podívat podrobněji.

Více zde.  
 

Postavte si fotovoltaickou elektrárnu sami

Zveřejněno: 2009-07-15 08:13:33

Fotovoltaická elektrárna pro kutily znamená zajímavou úsporu v počátečních nákladech. Máte "zlaté ručičky"? Pojďme se podívat na instalaci na klasickou taškovou střechu. Uvidíte, že to je snadné ...

Více zde.  
 

Zkušenosti s Plug-In Hybridem a souvislost s On-Grid FVE

Zveřejněno: 2020-04-06 05:15:22

Na trh stále přichází nová auta na baterky. Ať už jsou to čistokrevné elektromobily nebo plug-in hybridy, jedno mají společné - potřebují nabíjet. Jak je to v reálu a jak se zapojí domácí sluneční elektrárna? Máme zkušenosti, pojďe si dát relax se zajímavými informacemi.

Více zde.  
 
 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57

Tel: 603 872 069
(pouze 08-15 hod v pracovní dny)
E-mail: ruzicka (zavináč) nemakej.cz


Uživatel:
E-MAIL

HESLO


Další informace:


Sledujte nás i na:

 
(c) nemakej.cz 2020