Cena OTE: Reálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Nejvýhodnější nabídka hybridní FVE na trhu přichází na Svátek práce

Zveřejněno: 2020-05-01 00:00:01, počet zobrazení: 5156, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Svátek práce se musí nějak oslavit. Jak asi tak slaví firma Nemakej? Začíná makat! A hned pěkně zhusta. Spouštíme e-shop, který budiž spíše katalogem pro poptání produktů. Rozjíždíme také montáže na klíč s neuvěřitelnými cenami za super konfigurace.

Začneme s tím, jak je vlastně všechno vymyšleno: přijdete na web, protože sháníte dodavatele pro Vaši fotovoltaiku s dotací z titulu Nová zelená úsporám. Možná jste někoho oslovili a on Vám ani neodpověděl. Nebuďte zklamáni, my si zákazníků vážíme. Budeme s Vámi komunikovat, ale nic nebudeme nutit - zhodnotíme, doporučíme a počkáme až Vy se rozhodnete, že něco z naší nabídky chcete. Pro rozhodování jsou dobré naše novinky - vzdělávejte se, pročtěte si informace ze světa fotovoltaiky.

Až si budete jistí, že jsme pro Vás svou nabídkou ti praví, domluvíme se případně na realizaci nebo na dodávce zboží s případnými dalšími službami. Nebudeme montovat za každou cenu - nemusíme, budeme dělat jen takovou práci, která bude mít hlavu a patu.

Abychom Vás trochu naladili na zajímavou kombinaci, sestavili jsme nabídku systémů na klíč, které můžete mít s dotací a navíc i s malým bonusem. Mrkněte do naší kategorie Solární elektrárny na klíč s baterií (HFVE).Zajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

Souvisí spolu vítr, fotovoltaika a pojistka?

Zveřejněno: 2020-07-29 22:21:36

Všechno souvisí se vším. Neštěstí jednoho může poučit tisíce dalších, protože po bitvě je přece každý generál. Bouře s vichřicí v úterý 28.7.2020 zničila fotovoltaiku v obci Vlasatice na Brněnsku. Vše se dá opravit, jak nejde o život, jde o ho... dně peněz.

Více zde »  
 

Jaký směr panelů pro hybridní fotovoltaiku?

Zveřejněno: 2020-06-22 11:02:41

Zavedeným standardem pro umísťování fotovoltaických panelů je jižní směr střechy, či přímo jižní orientace panelů, umístěných na pomocné konstrukci nebo plastových vanách na rovné střeše. Je to tak i v případě hybridní fotovoltaické elektrárny?

Více zde »  
 

(Ne)buďte energeticky nezávislí

Zveřejněno: 2020-05-05 12:12:48

Komentář, který si nemůžeme odpustit.
Titulek dnešního tématu snad každý viděl u nějaké nabídky na fotovoltaickou elektrárnu. Zamyslel se však někdo nad reálností takového (samozřejmě toho pozitivního) příkazu? Nemělo být snad napsáno: zkuste jestli umíme nabídnout fve s baterií tak, abyste se nemuseli bát výpadku v případě servisu distribuční sítě?

Více zde »  
 
 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »