Nejvýhodnější nabídka hybridní FVE na trhu přichází na Svátek práce

Zveřejněno: 2020-05-01 00:00:01, počet zobrazení: 3740, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Svátek práce se musí nějak oslavit. Jak asi tak slaví firma Nemakej? Začíná makat! A hned pěkně zhusta. Spouštíme e-shop, který budiž spíše katalogem pro poptání produktů. Rozjíždíme také montáže na klíč s neuvěřitelnými cenami za super konfigurace.

Začneme s tím, jak je vlastně všechno vymyšleno: přijdete na web, protože sháníte dodavatele pro Vaši fotovoltaiku s dotací z titulu Nová zelená úsporám. Možná jste někoho oslovili a on Vám ani neodpověděl. Nebuďte zklamáni, my si zákazníků vážíme. Budeme s Vámi komunikovat, ale nic nebudeme nutit - zhodnotíme, doporučíme a počkáme až Vy se rozhodnete, že něco z naší nabídky chcete. Pro rozhodování jsou dobré naše novinky - vzdělávejte se, pročtěte si informace ze světa fotovoltaiky.

Až si budete jistí, že jsme pro Vás svou nabídkou ti praví, domluvíme se případně na realizaci nebo na dodávce zboží s případnými dalšími službami. Nebudeme montovat za každou cenu - nemusíme, budeme dělat jen takovou práci, která bude mít hlavu a patu.

Abychom Vás trochu naladili na zajímavou kombinaci, sestavili jsme nabídku systémů na klíč, které můžete mít s dotací a navíc i s malým bonusem. Mrkněte do naší kategorie Solární elektrárny na klíč s baterií (HFVE).Zajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

Jak je náročný provoz domácí solární elektrárny?

Zveřejněno: 2020-08-31 08:12:54

Hodíte si fotovoltaické panely na střechu, zapnete nainstalovaný systém a o nic víc se nemusíte starat. Tak to každá firma slíbí. Je to ale pravda?

Více zde »  
 

Solární systém s baterií - otevřeme téma

Zveřejněno: 2019-11-02 11:45:14

Nová zelená úsporám s akumulací do baterií aktuálně hýbe reklamním prostorem. Kdo z montážních firem přežil svou smrt, snaží se teď vzkřísit svůj byznys za každou cenu a distributoři energie nebo dokonce největší český e-shop se přidávají. Máme pocit, že je nejvyšší čas se postavit a křičet do světa: POZOR!!!

Více zde »  
 

FVE vyrobily v roce 2019 více než statistiky předpovídají

Zveřejněno: 2019-11-18 22:59:31

V letošním roce začal Operátor trhu (OTE) podněcovat (úkolovat) Státní energetickou inspekci (SEI) ke kontrolám FVE s produkcí energie za roky 2017 a/nebo 2018 vyšší než 1,1 MWh na instalovanou kWp. Kontrol za rok 2019 bude hodně.

Více zde »  
 
 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57
Přihlášení:
E-MAIL

HESLO


Zapomenuté heslo

Další informace:


Sledujte nás i na:

 
(c) nemakej.cz 2022