Cena OTE: Reálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Libuň

Instalovaný výkon: 60 kWp, dostavěno dne: 2012-05-19. Další reference zde.

FVE Libuň  - o výkonu na dnešní dobu úctyhodných 60 kW. Těchto 60 kW rozděleno na dva objekty a tři střechy  po 30 kW. Tento výkon 60 kW dodávají  panely ReneSola (monokrystalický panel). Instalace byla rozdělena do několika etap. Nejprve byly nainstalované kotevní háky HK,  které jsou ukotveny do konstrukce střechy.
Nosná konstrukce na taškové střeše se skládá z  Imbus M8 x 40 a matice pro NP 2nosného profilu NP  přichyceného šrouby OS M 10+L maticí
Další etapou byla instalace panelů ReneSola 250 Wp. Mezi panely jsou instalovány SPOJKY 50. Solární panely jsou pak zapojeny do několika sérií a  svedeny kabelem Solar Flex 6 mm, který je připojen ke 2x3 střídačům Fronius IG Plus 120. Střídače jsou zapojeny do dvou FVE rozvaděčů RD 3 a ty pak dále na AC síť do rozvodů stylem ZELENÝ BONUS.
Druhá a třetí střecha byly prováděny souběžně v druhé etapě stavby, a proto byly dopojeny o několik málo dní později.
Tato FVE elektrárna je dále opatřena dálkovým dohledem všech instalovaných střídačů s možností kontroly jejich výkonu, teploty, napětí na panelech i na výstupech do rozvodů a spoustu jiných zajímavých hodnot, které ovlivňují chod právě té třeba vaší elektrárny, a to z kteréhokoli místa na světě připojeného k internetu. Příklady takových hodnot jsou k nahlédnutí ve fotodokumentaci k této instalaci. Dále tento systém umožňuje vytvořit si svoji vlastní meteostanici, která je schopná sledovat, venkovní teplotu, rychlost větru, teplotu panelů nebo intenzitu slunečního záření. To vše tento systém umožňuje a nabízí.

Tyto konstrukční prvky, panely, datovou komunikaci a elektro zařízení naleznete na našem webu v sekci E-SHOP.

Nakonec dozapojení, naprogramování střídačů, datové komunikace, nastavení ochran a předání novému majiteli proběhlo.
Tímto je instalace elektrárny hotová a nám nezbývá než popřát: co nejvíc slunečných dnů !!

Další foto:

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »