Cena OTE: Reálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Prostějov-Vrahovice

Instalovaný výkon: 4.995 kWp, dostavěno dne: 2009-08-28. Další reference zde.

Budete-li mět pocit, že čtete stejnou instalaci nenechte se zmást. To tak už někdy chodí, že se sejdou dvě si podobné střechy jako vejce vejci. "Šak vime né"

 Instalace fotovoltaické elektrárny (4,995 kW) byla v tomto případě prováděna na garáži sousedící s domem. Střecha byla z pálené tašky s výškou okapu cca 2,5 m od země, proto nebylo potřeba horolezecké výzbroje a přístup a veškerá manipulace byla v celku rychlá a jednoduchá. Vzhledem k nízké výšce stavby nebylo použito velké množství  vodiče Solar Flex 4 mm. Situace pro tažení vodiče DC rozvodů byla jednoduchá a prostup vcelku snadný. Na střeše byly použity montážní prvky HK1, dodávané naší firmou, které se přišroubovaly na konstrukci střechy do vzdálenosti cca 2m od sebe. Na tyto ukotvovací háky je pak šrouby OS M 10 + L maticí připevněná nosná konstrukce z Al profilu NP 2.

Montáž a propojení 27 ks fotovoltaických panelů ALEO 185 Wp se provedla na již připravenou konstrukci šrouby Imbus M8 x 40 a maticí pro NP 2. Krajové panely jsou pak uchyceny úchyty KRAJ 50 a mezi panely jsou instalovány SPOJKY 50. Solární panely ALEO 185 Wp, v tomto případě zapojeny do třech sérií a jsou svedeny ke střídači FRONIUS IG 60 HV. Ten je dále propojen s rozvaděčem RD 1, který je pak napojen na síť AC. Toto a více je k zakoupení na našich stánkách v sekci E-SHOP. Na závěr naprogramování střídače a vše je dokonáno!  A VYRÁBÍME …

Další foto:

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »