Cena OTE: 2.00Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Pravčice 2 etapa

Instalovaný výkon: 11.2 kWp, dostavěno dne: 2009-11-12. Další reference zde.

Pravčice 2 etapa
Opět jsme se vrátili na střechu stodoly, kde již  elektrárna dodaná naši firmou na klíč od jara funguje. A asi dobře, když si nás pan majitel znovu objednal. A věřte nebo ne, není lepší reference než spokojení zákazníci. Majitel této fotovoltaické elektrárny (dále jen FVE) má na střeše po druhé etapě již 91 ks solárních panelů.
Instalace byla prováděna na stejné budově jako první část instalace, pouze s tím rozdílem, že napojení výkonu do sítě se provedlo z důvodu rozdělení výkonu do jiného přípojného místa.
Konstrukce a nosné prvky jsou popsány zde, proto je nebudu dále rozvádět. Na instalaci bylo použito větší množství kabelu Solar Flex. Situace pro tažení vodiče DC rozvodů byla v celku jednoduchá. Do stodoly byl použit prostup pod střechou. Solární panely jsou zapojeny do sérií a  svedeny  a připojeny ke střídači FRONIUS IG 120 PLUS. Tento střídač je dále propojen kabelem do FV rozvaděče RD 3, který je pak napojen na síť AC vedení. Montáž je u konce, připevňuje se poslední panel a už zbývá jen nastavení ochran a naprogramování střídače, které proběhlo tentýž den a je hotovo!
Přejeme majiteli hodně SLUNÍČKA do vaší elektrárny !!!
Zájemcům o toto zboží dodané námi v této instalaci, nebo kterékoliv jiné, doporučuji navštívit sekci E-SHOP.
Poděkování všem zúčastněným na této akci za mimořádné nasazení v extrémně nepříznivém počasí.

Další foto:

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57


Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2023


Cenová kalkulace ZDARMA »