Cena OTE: 2.89Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Nová Ves u Oslavan 2 etapa

Instalovaný výkon: 8.55 kWp, dostavěno dne: 2010-04-10. Další reference zde.

Nová Ves u Oslavan 2 etapa
Opět jsme se vrátili na střechu rodinného domu, kde již  elektrárna dodaná naši firmou na klíč od jara funguje. A asi dobře, když si nás pan majitel znovu objednal. A věřte nebo ne, není lepší reference než spokojení zákazníci. Majitel této fotovoltaické elektrárny (dále jen FVE) má na střeše po druhé etapě již 38 ks solárních panelů SUNPOWER 225 Wp (panely s nejvyšším výkonem v ČR na m2).
Instalace byla prováděna na stejné části střechy jako její první část.
Konstrukce a nosné prvky jsou popsány zde, proto je nebudu dále rozvádět. Na instalaci bylo použito standartní množství kabelu Solar Flex. Situace pro tažení vodiče DC rozvodů byla v celku jednoduchá.  Solární panely SUNPOWER 225 Wp jsou zapojeny do sérií a  svedeny  a připojeny ke střídači FRONIUS IG 50 PLUS. Tento střídač je dále propojen kabelem do FV rozvaděče RD 1, který je pak napojen na síť AC vedení. Ve stávajícím rozvaděči bylo nutné provést některé změny a přidat další elektroměr. A to z důvodu, že od letošního roku se změnily výkupní ceny, a proto bude nutné výrobu z této části elektrárny fakturovat samostatně. Ale na druhé straně se musí uznat, že střeše to s takto dodělanou FVE sluší mnohem víc!!

Montáž je u konce, připevňuje se poslední panel a už zbývá jen nastavení ochran a naprogramování střídače a je hotovo!
Přejeme majiteli hodně SLUNÍČKA do jeho elektrárny !!!
Zájemcům o toto zboží dodané námi v této instalaci, nebo kterékoliv jiné, doporučuji navštívit sekci E-SHOP.

Další foto:

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »