Cena OTE: Reálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Dolní Počernice II

Instalovaný výkon: 12 kWp, dostavěno dne: 2012-08-05. Další reference zde.

Dolní Počernice II

Tato elektrárna je nazvaná jako Dolní Počernice II, neboť se jedná již o naši druhou elektrárnu v této místní části Prahy. Jedná se o instalaci na betonovou tašku rodinného domu, na dvě části střechy, kde bylo umístěno celkem 48 solárních panelů ReneSola 250 Wp, které této solární elektrárně dávají výkon 12 kW. ANO i na dvě části se dá za určitých okolností a použití komponentů velice dobře elektrárna postavit.
Postup prací jako vždy, na střeše byly použity montážní prvky dodávané naší firmou a nakoupitelné na našem E-SHOPU, tedy do tašek, které se musely na místě upravit se přišroubovaly na konstrukci střechy do vzdálenosti cca 2m od sebe ukotvovací háky HK 1. Na tyto ukotvovací háky je pak šrouby OS M 10 + L maticí připevněná nosná konstrukce z Al profilu NP 2. Montáž a propojení  panelů  se provedla na již připravenou konstrukci šrouby Imbus M8 x 40 a maticí pro NP 2. Krajové panely jsou pak uchyceny úchyty KRAJ 50 a mezi panely jsou instalovány SPOJKY 50. Solární panely jsou připojeny ke střídači  SMA 12000TL, ten je pak propojen kabelem AC vedení s rozvaděčem RD 3, který je pak napojen na rozvodnou síť. Připojení posledních panelů a už zbývá jen naprogramovat střídač, předat potřebné dokumenty a je  hotovo!

Další foto:

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »