Cena OTE: 1.79Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Bučovice

Instalovaný výkon: 8.64 kWp, dostavěno dne: 2009-07-27. Další reference zde.

Jednou ráno ... přišel vítr ... vzal si střechu ... i s pokrývačem ... i s klempířem ... i s kominíkem ... jenom dlaždič zůstal dole. Tak takto začíná jedna známá píseň od neméně známé ostravské kapely a tu jsme si pobrukovali na střeše, kde fouká opravdu pořád. Asi nabídneme majiteli i malou větrnou elektrárnu, ale to až někdy jindy :)

Jak to tedy šlo ? Je to už rutina. Připevnit háky, pomocí speciálních T-šrubů a matic s límcem k nim přichytit nosníky NP2. Kdyby nám po 5. hodinách práce nezapršelo, tak bysme konstrukci za den udělali. Sv. Petr se ale zrovna asi díval někam jinam a tak bylo půl dne v ... no v tahu. Po víkendu tedy zbyla konstrukce a další den už byl naprosto pohodový - pomocí krajních a středových úchytek se na nosné profily přichytily panely SunTech STP 180 (bylo jich 48 kousků). Panely se pospropojovali po osmi kusech do 6 sérií a ty pak do 2 střídačů SolarMax 4200S.

Pohodová práce a pěkný výsledek, tak to alespoň hodnotíme my.

Další foto:

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »