Cena OTE: 1.27Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Online kalkulačka dotace NZÚ na FVE

Zveřejněno: 2023-02-03 00:21:52, počet zobrazení: 7382, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Zkusme si dát do vyhledávače výraz "Kalkulačka výše dotace pro RD na sluneční elektrárnu". Vyběhne milion reklam a nedozvíme se vůbec nic, ještě možná spadneme do spárů otravných obchoďáků nenasytných firem. To u nás nehro! My máme své zákazníky rádi a nic jim netajíme a nepodbízíme se lacinými sliby dotace až 301 tisíc Kč, podmíněnými zadáním mejlového kontaktu. No, schválně, mrkněte!

Zabývat se budeme programem Nová zelená úsporám, který tu s námi má vydržet do roku 2025 a při dobré vůli ještě déle. Teď tu máme tedy kalkulačku dotace v programu Nová zelená úsporám pro solární elektrárny platnou v roce 2023.

Limity dotací na FVE z NZÚ

205 tisíc korun je maximum na FVE do 10 kWp s bateriemi, 275 dostaneme při instalací 2 wallboxů současné s FVE, v několika krajích je ještě bonus 10% a celá sranda může stát stát až 301 500 Kč. Podpořena je akumulace do baterií na bázi Lithia s kapacitou baterie od jedno do dvou násobku výkonu FVE, samozřejmostí je, že se při akumulací do baterií počítá, že měnič bude hybridní. Vždy máme ještě dotaci na projekt FVE ve výši 5 tisíc.

Skutečná cena FVE

Při návrhu programu NZÚ vychazel SFŽP z cen začátku roku 2021. Nikdo nečekal cenové veletoče na podzim roku 2021 a pak útok Ruska na Ukrajinu. Reálně teď přemýšlet, že dotace pokryje 50% nákladů na novou instalaci solární elektrárny je utopie. Inspirujte se v našich vzorových sestavách a podívejte se na reálné reference, ať víte, jaká je skutečně situace na trhu.

Kalkulačka výše dotace na sluneční elektrárnu - počítejme spolu!

Zadávejte výkon plánované instalace v kWp a kapacitu akumulace v kWh, zvolte si počet dobíjecích bodů (wallboxů) = počet připojení pro EV, maximum je 2. Jak budete měnit parametry, hned uvidíte výši dotace. Dokonce ani na oficiálních stránkách Fondu životního prostředí tohle nenajdete! Takže hrajte si - kdo si hraje, nezlobí.

Celkový výkon

Kapacita baterií

Dobíjecí stanice
Předpokládaná výše dotaceZajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

Elektroměrový rozvaděč pro FVE

Zveřejněno: 2022-09-28 23:15:11

Od 1.7.2022 EG.D sjednotilo připojovací podmínky s ČEZ Distribuce - požadavky na vybavení a provedení elektroměrového rozvaděče pro FVE. Spousta firem je v oboru nových a setkáváme se i s dotazy zavedených konkurentů na správné provedení. a protože jsme dobří a netajíme se s tím, tak informace sdílíme. Ne, že bychom se tím chtěli chlubit, to je prostě fakt.

Více zde »  
 

Virtuální baterie není to pravé ořechové

Zveřejněno: 2020-10-19 09:03:44

Už několikrát jsme se na našem webu s pojmem virtuální baterie setkali. Člověk by řekl, píše se o tom, tak to musí být super! Pojďme se na to podívat zleva, zprava a odshora dolů. Třeba budeme inspirovat k lepším řešením, třeba k lepším produktům.

Více zde »  
 

Co je chytrá domácí elektrárna?

Zveřejněno: 2020-09-07 05:45:37

Každá :) Být chytrý je moderní, být za hlupáka už není in, nebo někdy bylo? Chytrá domácí elektrárna je součástí chytrého domu a může napájet i chytré telefony a auta. A co si pod tím představit?

Více zde »  
 
 VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57


Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2023


Cenová kalkulace ZDARMA »