Cena OTE: Reálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Stavebnice pro ZB - 12,6 kWh

Rozšíření FVE se Zeleným bonusem o baterie.

Výrobce: Nemakej.cz.

Další položky z kategorie Stavebnice s baterií.

Cena na vyžádání.

Samostatně neprodáváme.

Myšlenka je: Mám FVE postavenou v období let 2007 až 2013 a mám přetoky do sítě, které bych rád zužitkoval ve svůj prospěch a nedával je téměř zadormo do sítě. Přes den mám energie přebytek a po západu Slunce energii nakupuji, případně mám solární elektrárnu jednofázovou a spotřeba v době výroby probíhá i na zbylých dvou fázích. Současně mi nevadí, že na tento systém nebude dotace, fandím tomu a jsme smířen s vyšší pořizovací cenou, návratnost neřeším, ale myslím si, že jak bude energie zdražovat (například z důvodu stavby dalšího bloku JE Temelín), tak ušetřím nějaké peníze ve větší míře a návratnost se mi zkrátí třeba i pod 15 let. Četl jsem článek Zelený bonus a baterie. Jde to k sobě?

Základní parametry stavebnice

Zařízení dovezeme a můžeme i namontovat - snížila by se sazba DPH na 15% - nebo si to kupte do nákladů firmy, jestli jste plátci DPH - objednáním přes náš web systém jen poptáte, zbytek si už domluvíme individuálně. Systém je vhodný pro odběr domu nad 4 MWh za rok - přečtěte si naše články o fotovoltaice.

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »