Cena OTE: 2.49Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Panely 9,5 až 10 kWp + baterie 11,6 kWh

Systém na klíč s 3f asymetrickým měničem a akumulátorem.

Výrobce: Nemakej.cz.

Cena na vyžádání.

Sestavu je nutno poptat.

Naše nabídka je to, co potřebujete :). Jste na stránce odborníků se zkušenostmi od roku 2008 a provozujícími vlastní projekty. Nepotřebujeme Vás "stáhnout z kůže" a postavit Vám elektrárnu za každou cenu, ale máme rádi věcí, které dávají smysl. Chceme, aby projekt měl pro Vás zajímavou návratnost a do budoucna poskytl energii v dobách dobrých i zlých.

Základní parametry systému na klíč

  • Měnič Solax X3-Hybrid 10.0D (G4) - asymetrický hybridní měnič, záruka 10 let od výrobce, online monitoring v ceně, záloha EPS (Emergency Power System - zazálohujeme Vám ty nejdůležitější spotřebiče - ledničku, mrazák, oběhové čerpadlo, LED světla v domě)
  • Bateriový pack 11,6 kWh složený z 1x Triple Power HV Master 5,8 kWh + 1x Triple Power HV Slave 5,8 kWh, záruka 10 let od výrobce - lze dokoupit baterie až na kapacitu 46,4 kWh!
  • Baterie a měnič jsou od jednoho výrobce = 100% kompatibilita firmware a update firmware je možný online
  • Panely z naší aktuální nabídky v uvedeném rozsahu 9,5 až 10 kWp - podle pravidel dotace musejí mít účinnost alespoň 18% a to mají všechny aktuálně disponibilní - rozsah výkonu v nabídce je dán variabilitou výkonů - jinak se to naskládá z panelů o výkonu 450 Wp (9,9 kWp = 22x450 Wp), jinak z panelů o výkonu 400 Wp (25 x 400 Wp = 10 kWp). Záruky na panely jsou standardní, jako všude, stejně je to stejná země původu (Čína) a nikdo z výrobců nechce prodávat méně kvalitní produkty, protože jinak by zkrachoval...
  • Záruky na další komponenty a práce dle zákona

Zařídíme připojení u distributora a pomůžeme s papíry pro dotaci - při této konfiguraci je (od 12.10.2021) 200 tisíc, ve vybraných krajích (či okresech) 220 tisíc - přečtěte si naše články o fotovoltaice a dovíte se další podrobnosti.

Umíme cpát přebytečnou energií (přetoky) do TUV nebo jiného spotřebiče, přečtěte si článek Wattrouter nebo Dry contact?

Tuto nabídku berte jen jako mustr. Kdo bude chtít levnější systém, sníží se kapacita baterek, výkon panelů, cena za instalaci a také dotace. Jedno ale zůstane - 3f menič Solax s bateriemi Tripple Power. Jinou základní konfiguraci neděláme - nechceme montovat 10 systémů se znalostmi napůl, chceme dodat systém, který máme perfektně vychytaný a umíme si vždy poradit - tedy jeden systém na 100pro!

Poptávka hybridní fotovoltaické elektrárny

Využijte náš poptávkový formulář. Poptávky přijímáme pouze tehdy, když se jim máme čas věnovat.

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »