Cena OTE: 2.49Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

WATTROUTER Mx

Chytré udělátko pro maximalizaci spotřeby vlastní FVE vyrobené energie + skvělá pomůka ikdyž ještě FVE nemáte.

Výrobce: SolarControls.

Další položky z kategorie Úspory energie.

Cena na vyžádání.

Samostatně neprodáváme.

Ke stažení:  Produktový list  

Inteligentní programovatený regulátor pro optimalizaci vlastní spotřeby pro objekty s instalovanou fotovoltaickou elektrárnou. U standardní varianty je proudový rozsah měření 3x20A, trvalého zatížení 3x40A. Po správné instalaci a nastavení regulátor dokonale optimalizuje využtí přebytků energie vyrobených vaší FVE. Návratnost zařízení dle výkonu FVE a možností využití vyrobené energie může být i pouhé 4 měsíce!

WATTrouter Mx nabízí 6 SSR výstupů s možností plynulé regulace tepelných spotřebičů nebo PWM řízení, dále pak 2 reléové výstupy. Obsahuje též možnost instalace bezdrátového modulu SC-Gateway, časové plány, víceúčelové vstupy ANDI, integrovanou MicroSD kartu, snažší montáž/demontáž díky rozpojitelným svorkovnicím.

Skládá se z měřicího modulu a vlastního regulátoru. Nastavení regulátoru se provádí z osobního počítače (notebook, mininotebook, popř. stolní PC) pomocí rozhraní USB nebo Ethernet. Přes rozhraní Ethernet lze nastavovat a sledovat i z jiných zařízení podporujících webový přístup.

WATTrouter Mx je zcela bezhlučný, neboť výkonové triaky byly nahrazeny SSR výstupy, na které se připojují pasivně chlazená výkonová SSR relé. Tímto odpadají potíže s hlukem ventilátoru, prašností a dále s nutností opravy regulátoru při případném poškození výkonových triaků zkratem. Výkonová SSR lze také dimenzovat jak podle proudové zatížitelnosti, tak podle možností chlazení.

Poznámka: Ke zprovoznění plynulé regulace spotřebiče (např. bojleru) podle přebytku je u WATTrouteru Mx vždy nutné dokoupit alespoň jedno výkonové polovodičové relé - SSR.

WATTrouter Mx lze dále dovybavit bezdrátovým přenosem dat pomocí modulu SC-Gateway. Tento modul umožňuje plnohodnotný bezdrátový přenos všech typů regulací výstupů, koncovými členy mohou být bezdrátové zásuvky a moduly ENcontrol nebo samostatný regulátor WATTrouteru ECO dovybavený modulem SC-Router. Toto rozhraní nalezne uplatnění všude tam, kde by bylo obtížné vést kabelové propojení mezi regulátorem a spotřebičem.

Záruka od výrobce je 36 měsíců.

A to hlavní na závěr

I když FVE ještě nemáte, můžete přístroj použít pro monitoring vlastní spotřeby objektu a podle získaných statistik z referenčního období (třeba i jednoho roku) můžete mít přehled o tom jaký fotovoltaický systém se Vám bude do objektu hodit a jakou případně baterii budete potřebovat. Myslet dopředu je v tomto případě výhodnější, než pak litovat špatného rozhodnutí.

Další foto:

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »