4,27 kWp + 9 kWh

Systém na klíč na RD s 3f asymetrickým měničem a akumulátorem.

Výrobce: Nemakej.cz.Zboží aktuálně není možné objednat.

Tato naše nabídka je aktuálně (od září 2021) neaktuální, protože již není možné dodat baterie LiOn a tedy si prosím vyberte z dalších variant.

Základní parametry systému na klíč

  • Měnič Solax X3-Hybrid 10.0T - asynchronní hybridní měnič, záruka 10 let od výrobce, online monitoring v ceně
  • Bateriový pack 9 kWh složený z 1x Triple Power HV - BMS MC0500 + 2x Triple Power HV bat. 4,5 kWh, záruka 10 let od výrobce - lze dokoupit baterie až na kapacitu 18 kWh
  • Panely 14x VSUN 305-60M-BB - případně od jiného výrobce ve stejném či nejblíže vyšším výkonu (bez příplatku) - dle aktuálních skladových zásob, záruka 10 let na výrobek a 25 let na výkon - lze dokoupit panely až do výkonu 10 kWp
  • Záruky na další komponenty a práce dle zákona

Zařídíme připojení u distributora i dotaci z programu Nová zelená úsporám C3.7 = 155 tisíc Kč, výsledná cena pro Vás pak bude 155 tisíc Kč - je to jednoduché a umíme to. Systém je vhodný pro odběr domu nad 4 MWh za rok - přečtěte si naše články o fotovoltaice.

Omezení nabídky

Nic Vám na úvodu neskryjeme, bylo by nefér něco slibovat a pak třeba ani neodpovědět na poptávku!

Nabídka platí pro šikmé střechy (taškové, plechové, ...) s rýnou nejvýše 2,5 m vysoko - ideálně přízemní RD, dále je možné namontovat tuto HFVE na domy s rovnou střechou.

Chceme být pouze lokálním dodavatelem a zaručit rychlý servis a proto tímto stanovujeme akční rádius nabídky na 1 hodinu dojezdu z našeho sídla. Ve vzdálenějších lokalitách nemontujeme.

Nabídka pro šikovné ruce "něco za něco"

Stavěli jste si dům? Nebojíte se nových věcí? Nebojíte se vylézt na vlastní střechu a s kamarády si instalaci udělat svépomocí? Máme pro Vás nabídku! Namontujte si panely na střechu sami a my Vám za to dáme další minimálně 1 kWp výkonu panelů zdarma!

Samozřejmě, že přijede člověk, který Vám poradí co a jak a že pak montáž měniče a zprovoznění provedeme a celou akci dokončíme. Vy ale určitě vyděláte a vše uděláme tak, abyste dotaci dostali. Více info mejlem nebo telefonicky - Ing. Vladimír Růžička 603 872 069 (pouze od 8 do 15 hod. v pracovní dny).

 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57
Přihlášení:
E-MAIL

HESLO


Nová registrace |Zapomenuté heslo

Další informace:


Sledujte nás i na:

 
(c) nemakej.cz 2022