Zloděj způsobil na stavbě sluneční elektrárny škodu za čtvrt milionu korun

Zveřejněno: 2010-08-29 21:32:53, počet zobrazení: 2874, zdroj: http://www.mediafax.cz/krimi/3087815-Zlodej-zpusobil-na-stavbe-slunecni-elektrarny-skodu-za-ctvrt-milionu-korun. Další novinky zde.

Škodu za čtvrt milionu korun způsobil zloděj, který kradl na stavbě sluneční elektrárny u Stráže nad Nežárkou na Jindřichohradecku. Agenturu Mediafax o tom v sobotu informovala mluvčí policie Hana Millerová.

Škodu za čtvrt milionu korun způsobil zloděj, který kradl na stavbě sluneční elektrárny u Stráže nad Nežárkou na Jindřichohradecku. Agenturu Mediafax o tom v sobotu informovala mluvčí policie Hana Millerová.

Pachatel se v zatím nezjištěné době vloupal přes oplocení do rozestavěné sluneční elektrárny.

“Ukradl zde 38 fotovoltaických článků a v důsledku toho ohrozil celou výstavbu zařízení,“ uvedla mluvčí.

Škoda je tak okolo 250 tisíc korun. Majitel areálu si jej teď musí lépe zabezpečit. Podobné případy nejsou výjimkou. Stavitelé solárních elektráren se občas setkávají i s vandalstvím. Podobně jako před časem u zařízení v Bechyni, kde vandal poničil několik fotovoltaických panelů kamenem.Zajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

Zkušenosti s Plug-In Hybridem a souvislost s On-Grid FVE

Zveřejněno: 2020-04-06 05:15:22

Na trh stále přichází nová auta na baterky. Ať už jsou to čistokrevné elektromobily nebo plug-in hybridy, jedno mají společné - potřebují nabíjet. Jak je to v reálu a jak se zapojí domácí sluneční elektrárna? Máme zkušenosti, pojďe si dát relax se zajímavými informacemi.

Více zde »  
 

Jaký směr panelů pro hybridní fotovoltaiku?

Zveřejněno: 2020-06-22 11:02:41

Zavedeným standardem pro umísťování fotovoltaických panelů je jižní směr střechy, či přímo jižní orientace panelů, umístěných na pomocné konstrukci nebo plastových vanách na rovné střeše. Je to tak i v případě hybridní fotovoltaické elektrárny?

Více zde »  
 

Asymetrický střídač

Zveřejněno: 2021-03-22 07:36:52

O asymetrii střídačů jdou na internetu legendy. Pojďme se podívat na čistou pravdu, bohužel spoustu lidí zklamání nemine. Ona totiž není asymetrie jako asymetrie.

Více zde »  
 
 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57
Přihlášení:
E-MAIL

HESLO


Zapomenuté heslo

Další informace:


Sledujte nás i na:

 
(c) nemakej.cz 2022