Pozor na nepoctivou firmu LKSTAVSOLAR s.r.o.

Zveřejněno: 2010-11-03 13:36:01, počet zobrazení: 15180, zdroj: http://www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Dluží Vám také tato firma ? Pokud ano, ozvěte se a podáme společně návrh na konkurz.

Dluží Vám také tato firma ? Pokud ano, ozvěte se a podáme společně návrh na konkurz.

Příběh: V těžké době nedostatku střídačů bylo naší firmě (VR OZE systems s.r.o.) nabídnuto 6 střídačů Solarmax S6000 k okamžitému odběru, nabídky jsme využili a ihned zaplatili. Bohužel dodavatel (firma LKSTAVSOLAR s.r.o.) svůj slib na dodání zboží ani po 2 měsících urgencí nesplnila a tak jsme se alespoň dohodli, že bude vystaven dobropis a peníze vráceny. Jenže nic není ideální, splatnost dobropisu je dávno za námi a peníze pořád nikde. Urgence nepomáhají, proto než sáhneme po profi vymahačích, hledáme další věřitele a zkusíme to právní cestou - kdo máte rovněž špatné zkušenosti, přidejte se k nám, můžete alespoň přispět do diskuze.

Kdo chcete vidět neuhrazený dobropis, klikněte na obrázek ...

9.9.2010: V minulém týdnu proběhlo částečné narovnání dluhu započtením 3 km drátu a střídače bez obalu, dohodnuto bylo splacení zbytku v průběhu září až října ... tak uvidíme...

 Četli jste? Jde spočítat nebo odhadnout jak velkou baterii?

Zveřejněno: 2020-06-15 04:55:05

Chystáte se koupit hybridní fotovoltaickou elektrárnu a chcete mít jistotu, že Vás nikdo "nenatáhne", tak se pídíte po informacích na internetu a některé věci se přesto nemůžete dovědět. Možná dnes napovíme či pomůžeme, alespoň se pokusíme. Vycházíme z reálných dat, tak to určitě nebude "out".

Více zde.  
 

Jaký směr panelů pro hybridní fotovoltaiku?

Zveřejněno: 2020-06-22 11:02:41

Zavedeným standardem pro umísťování fotovoltaických panelů je jižní směr střechy, či přímo jižní orientace panelů, umístěných na pomocné konstrukci nebo plastových vanách na rovné střeše. Je to tak i v případě hybridní fotovoltaické elektrárny?

Více zde.  
 

(Vše)spasitelnost asymetrickým měničem

Zveřejněno: 2020-08-12 09:42:49

Asymetrie u střídače (ten je součástí i hybridních měničů) je v našich končinách věc ekonomicky nezbytná a v podstatě u třífázových systémů nevyhnutelná. Někdy se ale mluví a píše až o všespasitelném řešení, nikde není napsáno jaké jsou limity a o ty nám dnes půjde.

Více zde.  
 
 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57

Tel: 603 872 069
(pouze 08-15 hod v pracovní dny)
E-mail: ruzicka (zavináč) nemakej.cz


Uživatel:
E-MAIL

HESLO


Další informace:


Sledujte nás i na:

 
(c) nemakej.cz 2020