Pozor na nepoctivou firmu LKSTAVSOLAR s.r.o.

Zveřejněno: 2010-11-03 13:36:01, počet zobrazení: 14790, zdroj: http://www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Dluží Vám také tato firma ? Pokud ano, ozvěte se a podáme společně návrh na konkurz.

Dluží Vám také tato firma ? Pokud ano, ozvěte se a podáme společně návrh na konkurz.

Příběh: V těžké době nedostatku střídačů bylo naší firmě (VR OZE systems s.r.o.) nabídnuto 6 střídačů Solarmax S6000 k okamžitému odběru, nabídky jsme využili a ihned zaplatili. Bohužel dodavatel (firma LKSTAVSOLAR s.r.o.) svůj slib na dodání zboží ani po 2 měsících urgencí nesplnila a tak jsme se alespoň dohodli, že bude vystaven dobropis a peníze vráceny. Jenže nic není ideální, splatnost dobropisu je dávno za námi a peníze pořád nikde. Urgence nepomáhají, proto než sáhneme po profi vymahačích, hledáme další věřitele a zkusíme to právní cestou - kdo máte rovněž špatné zkušenosti, přidejte se k nám, můžete alespoň přispět do diskuze.

Kdo chcete vidět neuhrazený dobropis, klikněte na obrázek ...

9.9.2010: V minulém týdnu proběhlo částečné narovnání dluhu započtením 3 km drátu a střídače bez obalu, dohodnuto bylo splacení zbytku v průběhu září až října ... tak uvidíme...

 Četli jste? Jaký směr panelů pro hybridní fotovoltaiku?

Zveřejněno: 2020-06-22 11:02:41

Zavedeným standardem pro umísťování fotovoltaických panelů je jižní směr střechy, či přímo jižní orientace panelů, umístěných na pomocné konstrukci nebo plastových vanách na rovné střeše. Je to tak i v případě hybridní fotovoltaické elektrárny?

Více zde.  
 

5 nejdůležitějších bodů pro výpočet návratnosti sluneční elektrárny bez baterek

Zveřejněno: 2020-03-30 11:48:58

Návratnost sluneční elektrárny je věc velmi zapeklitá a má svá temná místa. Pojďme se podívat na pět základních faktorů, které ovlivňují návratnost fotovoltaické elektrárny bez baterie. Uvedená fakta by Vám měla pomoci při úvahách jakou elektrárnu si pořídit, aby na to Vaše kapsa stačila a zároveň aby to nebyly vyhozené peníze za předražený systém solární elektrárny, je tu jedno, jestli se bavíme o pořízení FVE s dotací, nebo bez ní.

Více zde.  
 

Baterie pro starší sluneční elektrárny

Zveřejněno: 2020-03-04 10:24:15

V ČR jsou tisíce solárních elektráren postavených v letech 2006 až 2013, které nemají baterii a jedou v režimu Zeleného bonusu. Jen naše firma jich postavila něco okolo stovky a dalším zájemcům dodala stavebnice pro stavbu svépomocí. Občas se někdo ozve s otázkou jak je to s možností připojit baterii do funkčního systému. Jelikož otázek přibývá (i zřejmě pod tlakem nových instalací a programu Nová zelená úsporám), je čas mít základní informace na webu.

Více zde.  
 
 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57

Tel: 603 872 069
(pouze 08-15 hod v pracovní dny)
E-mail: ruzicka (zavináč) nemakej.cz


Uživatel:
E-MAIL

HESLO


Další informace:


Sledujte nás i na:

 
(c) nemakej.cz 2020