Cena OTE: 1.27Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Kdy poptat sluneční elektrárnu?

Zveřejněno: 2022-12-04 12:22:14, počet zobrazení: 1176, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Na jednoduchou otázku jednoduchá odpověď. Kdykoli, i teď,  kdyžplánujete stavbu FVE v roce 2023. Ale je to tak? Jak vlastně firmy fungují a co od nich čekat? A co podbízení se v reklamách?

Poptávku FVE můžete udělat téměř kdykoli, tedy pokud firma realizující sluneční elektrárny poptávky přijímá. V životě solidních firem jsou totiž okamžiky, kdy je lepší říct, že jsme zavaleni prací než slibovat nereálné termíny či dokonce vzít zálohu a pak hrát mrtvého brouka.

Článek vzniknul počátkem prosince, tedy v čase, kdy je třeba projekty ukončovat a kvůli účetním termínům a Vánoční výluce nové neotvirat - kdo chce mít o svátcích díry ve zdech a chodit okolo řemeslníků?

Úderem půlnoci na 2. ledna ale všichni naskočí do pracovního procesu a celý rok vše pojede na plné obrátky.

Realizace FVE není možná ze dne na den, chvíli to trvá, je potřeba i spousta dokumentů, o čemž pojednává článek Papíry k fotovoltaice krok za krokem v roce 2022. Postup je platný i pro rok 2023 a před realizací může zabrat 1 - 3 měsíce. Z tohoto důvodu není nač čekat.

Reklamu firma musí tvrdě zaplatit a to odskáče zákazník. Aktuálně fotovoltaika jede, i při rostoucí ceně potřebných částí (měničů, baterek, konstrukcí či panelů) je marže firem tak zajímavá, že Vám klidně slíbí slevové poukázky nebo nějaké dárky. Nevěř na duchy! Takovým firmám jde jen o kšeft. O dobré firmě hovoří reference ideálně od reálných zákazníků. A pamatujte - servis je základ, protože vše se může pokazit, hodina dojezdu je maximální čas, firmy zdaleka nebudou chtít poslat zaměstnance - techniky na celý den do pryč kvůli opravě na 20 minut.

Kdo chvíli stál, už stojí opodál. A vo tom to je! Mikrozdroj bez nutnosti stavebního povolení bude v roce 2023 až do výkonu 50 kWp. Kromě domkařů budou chtít FVE i firmy a kapacita sítě se mávnutím kouzelného proutku nezvedne, naopak - rychle dojde. Tak na co čekat?Zajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

Nejvýhodnější nabídka hybridní FVE na trhu přichází na Svátek práce

Zveřejněno: 2020-05-01 00:00:01

Svátek práce se musí nějak oslavit. Jak asi tak slaví firma Nemakej? Začíná makat! A hned pěkně zhusta. Spouštíme e-shop, který budiž spíše katalogem pro poptání produktů. Rozjíždíme také montáže na klíč s neuvěřitelnými cenami za super konfigurace.

Více zde »  
 

Wattrouter nebo Dry contact?

Zveřejněno: 2022-08-28 20:17:54

Ohřev vody představuje v nákladech domácnosti vcelku významnou energetickou položku. Fotovoltaická elektrárna po většinu roku může TUV nahřívat zdarma. O Wattrouteru se hodně píše, ale co je, sakra, ten Dry Contact?

Více zde »  
 

Montujeme Solax hybrid a umíme to

Zveřejněno: 2022-09-18 14:27:02

Ten dělá to a ten zas tohle... Někdo montuje Fronius, jiný GoodWe a my Solax. Máme na to své důvody a rádi se s nimi svěříme. Většina montáží je s bateriemi, tak se to bude hodně točit okolo hybridních měničů aktuální verze G4.

Více zde »  
 
 VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57


Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2023


Cenová kalkulace ZDARMA »