Cena OTE: 2.89Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Kdy poptat sluneční elektrárnu?

Zveřejněno: 2022-12-04 12:22:14, počet zobrazení: 1886, zdroj: www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Na jednoduchou otázku jednoduchá odpověď. Kdykoli, i teď,  kdyžplánujete stavbu FVE v roce 2023. Ale je to tak? Jak vlastně firmy fungují a co od nich čekat? A co podbízení se v reklamách?

Poptávku FVE můžete udělat téměř kdykoli, tedy pokud firma realizující sluneční elektrárny poptávky přijímá. V životě solidních firem jsou totiž okamžiky, kdy je lepší říct, že jsme zavaleni prací než slibovat nereálné termíny či dokonce vzít zálohu a pak hrát mrtvého brouka.

Článek vzniknul počátkem prosince, tedy v čase, kdy je třeba projekty ukončovat a kvůli účetním termínům a Vánoční výluce nové neotvirat - kdo chce mít o svátcích díry ve zdech a chodit okolo řemeslníků?

Úderem půlnoci na 2. ledna ale všichni naskočí do pracovního procesu a celý rok vše pojede na plné obrátky.

Realizace FVE není možná ze dne na den, chvíli to trvá, je potřeba i spousta dokumentů, o čemž pojednává článek Papíry k fotovoltaice krok za krokem v roce 2022. Postup je platný i pro rok 2023 a před realizací může zabrat 1 - 3 měsíce. Z tohoto důvodu není nač čekat.

Reklamu firma musí tvrdě zaplatit a to odskáče zákazník. Aktuálně fotovoltaika jede, i při rostoucí ceně potřebných částí (měničů, baterek, konstrukcí či panelů) je marže firem tak zajímavá, že Vám klidně slíbí slevové poukázky nebo nějaké dárky. Nevěř na duchy! Takovým firmám jde jen o kšeft. O dobré firmě hovoří reference ideálně od reálných zákazníků. A pamatujte - servis je základ, protože vše se může pokazit, hodina dojezdu je maximální čas, firmy zdaleka nebudou chtít poslat zaměstnance - techniky na celý den do pryč kvůli opravě na 20 minut.

Kdo chvíli stál, už stojí opodál. A vo tom to je! Mikrozdroj bez nutnosti stavebního povolení bude v roce 2023 až do výkonu 50 kWp. Kromě domkařů budou chtít FVE i firmy a kapacita sítě se mávnutím kouzelného proutku nezvedne, naopak - rychle dojde. Tak na co čekat?Zajišťujeme kompletní práce od projektu, vyřízení dotace, až po samotnou realizaci.
Pokud máte zájem o nabídku stavby fotovoltaické elektrárny od nás, zadejte online poptávku zde:
ONLINE POPTÁVKA »

Další články na téma fotovoltaiky:

Proč neplatit zálohu na stavbu FVE předem?

Zveřejněno: 2023-04-07 15:21:52

Bujný rozkvět staveb solárních elektráren v roce 2022 dal prostor vzniknout firmám s pochybnými cíly, některé se přechlubily, navybíraly statisícové zálohy a zřejmě zanechají tisíce klientů v pozici věřitelů. Bude to zlé a přitom stačilo tak málo!

Více zde »  
 

Nejlepší sluneční elektrárna

Zveřejněno: 2021-03-29 08:01:39

Nabídky na fotovoltaiku jsou všude, jak si vybrat, která je ta nej? Pojďme si zanalyzovat dotaci NZÚ C3.7 z pohledu situace na trhu na sklonku března 2021.

Více zde »  
 

Jak se připravit na instalaci sluneční elektrárny

Zveřejněno: 2020-10-12 06:18:22

Článek je určen pouze expertům! Protože ale na internetu je dneska expertem každý, je vlastně téma pro všechny :) A protože se instalují převážně hybridní FVE či ty s přebytky do vody (a jejich kombinace), zaměříme se hlavně tímto směrem.

Více zde »  
 
 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »