Cena OTE: 2.89Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Fotovoltaické panely

Jedná se o základní stavební prvky pro stavbu fotovoltaických elektráren. Soustava několika málo či více fotovoltaických panelů a střídače či měniče tvoří jádro každého fotovoltaického systému.

Každý fotovoltaický panel se skládá z několika fotovoltaických článků. Podle technologie výroby fotovoltaických článků dělíme i fotovoltaické panely do těchto základních skupin:

  • Monokrystalický (čistý křemík s přesnou krystalickou mřížkou, tlustovrstvá technologie)
  • Polykrystalický (křemík s nepřesnou krystalickou mřížkou, tlustovrstvá technologie)
  • Tenkostěnné (také mono- nebo poly-krystalické křemíkové)
  • Nekřemíkové

Solární systémy z naší nabídky jsou k dispozici z kvalitních fotovoltaických panelů jak německých, tak i čínských výrobců Například čínská firma Suntech je v naší nabídce už od roku 2009!Čtěte dále

F.A.Q. - často odpovídané otázky, fotovoltaické systémy, fotovoltaické elektrárny, fotovoltaický článek, fotovoltaický panel, fotovoltaický systém, fotovoltaická elektrárna, co je fotovoltaické, fotovoltaické články, investice do fotovoltaických systémů, solární elektrárny, solární parky, fotovoltaika.

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »