Cena OTE: 2.49Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Fotovoltaické články

Fotovoltaické články jsou základním stavebním kamenem fotovoltaického panelu. Sérioparalelním spojením jednotlivých fotovoltaických článků o napění okolo jednoho voltu a výkonu kolem 1 wattu vznikne fotovoltaický panel schopný dodat výkon od 5 do 420 W při napětí od jednotek do desítek voltů. Parametry fotovoltaického panelu jsou dány způsobem pospojování jednotlivých článků.

V našich instalacích solárních systémů jsme používali většinou monokrystalické či polykrystalické fotovoltaické články v panelech o výkonu od 180 do 280 Wp. Aktuálně nemontujeme, pouze provozujeme e-shop.Čtěte dále

F.A.Q. - často odpovídané otázky, fotovoltaické systémy, fotovoltaické elektrárny, fotovoltaický článek, fotovoltaický panel, fotovoltaický systém, fotovoltaická elektrárna, co je fotovoltaické, investice do fotovoltaických systémů, solární elektrárny, fotovoltaické panely, solární parky, fotovoltaika.

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »