Cena OTE: 2.00Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Vlčkovice

Instalovaný výkon: 23 kWp, dostavěno dne: 2012-04-08. Další reference zde.

Vážení čtenáři našich referencí.

Po roce čekání, až se ti „nahoře“ rozhodnou zrušit STOP STAV jsme se opět pustili do stavby FV elektráren. Nehodlám zde polemizovat nad tím co tento STOP STAV přinese nebo ne a proto se radši pustíme do představení tohoto projektu.
Jde o FV elektrárnu umístěnou na dvou střechách budov. Ano i tento způsob je samozřejmě možný pokud disponujete málo místem a potřebou „dát tam toho co nejvíc“, jak často slýcháme od našich zákazníků.

Majitel měl již jednu FV elektrárnu na střeše intalovanou ( tuto instalaci neprováděla naše firma), našim úkolem bylo navázat novou instalaci co nejlépe ke stávající a vytvořit tak pohledově jednu. Na střechách byla vystavěna nosná konstrukce pro připevnění 92 ks panelů, v tomto případě bylo použito typu Rene Sola 250 Wp, připojených DC kabeláží do 2ks  měničů napětí Fronius 150 Plus, které mají samozřejmě možnost dálkového odečtu výkonu  z kteréhokoliv počítače připojeného na internet, ale v tomto případě ho použito nebylo. Zde přikládáme odkaz jak tato služba  může fungovat i u vás doma.

Co bych, ale závěrem této reference chtěl vyzdvihnout je nadstandardní kuchařské umění paní domácí, která se o naše žaludky starala. Moc nám všem chutnalo atmosféra byla také vynikající a za to domácím patří obrovský DÍK :-).

Další foto:

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57


Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2023


Cenová kalkulace ZDARMA »