Cena OTE: 1.77Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Tršice - Vacanovice 2

Instalovaný výkon: 6.3 kWp, dostavěno dne: 2021-05-16. Další reference zde.

Cesta k hybridní fotovoltaické elektrárně vede někdy přes souseda, někdy přes paní v obchodě a někdy se dobrá reference získá v hospodě. Odborný blog věnovaný fotovoltaice ale některé věci osvětlí lépe než soused či prodavačka v konzumu. Jak to bylo v tomto případě jsme se neptali, ale tipnuli bychom si na toho souseda, respektive spoluobčana z jedné vesnice, protože sotva jsme na dědině nainstalovali jednu, tak hned přišli další zájemci.

Na střeše stodoly připojené k domu bylo nainstalováno 14 kusů fotovoltaických panelů Suntech STP 450S-B72/Vnh o celkovém výkonu 6,3 kWp. Fotovoltaické panely byly připojeny k třífázovému hybridnímu měniči Solax X3-Hybrid 10.0T

Akumulace elektřiny byla řešena dvojicí LiFePo4 akumulátorů Triple Power HV bat. 6,3 kWh, které byly doplněny o řídící jednotku Triple Power BMS MC0500. U nových instalací byly tyto akumulátory nahrazeny dvojicí 5,8 kWh akumulátorů, u kterých hlavní baterie (Master) obsahuje zabudovanou řídící jednotku baterie. Toto řešení je levnější, elegantnější a jednodušší na montáž.

Instalace na taškovou střechu byla provedena pomocí standartního řešení - nerezových střešních háků přidělaných na střešní latě. Instalace byla dotována starým dotačním programem Nová Zelená Úsporám, který byl nahrazen novým dotačním programem o stejném názvu.

Další foto:

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57


Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2023


Cenová kalkulace ZDARMA »