Rožmitál pod Třemšínem

Instalovaný výkon: 6.3 kWp, dostavěno dne: 2021-04-01. Další reference zde.

Nemáme rádi instalace mimo okruh dojezdu 1 hodiny od sídla naší společnosti. Zde je ovšem jedna výjimka potvrzující pravidlo. S panem investorem jsme byli ve spojení několik měsíců a radili jsme, kterou lokální firmu vybrat. Výběrové řízení se ale nepovedlo dotáhnout ke zdárnému konci a tak padla myšlenka montáže konstrukcí pro panely svépomocí a zbytek byl na nás. Pan investor je navíc elektrikář s platným osvědčením dle vyhl. 50/1978 Sb. a tak po drobném zaškolení proběhla i příprava pro elektroinstalaci před naším příjezdem. Behem jednoho dne v covidové uzávěře jsme přejeli přes půl republiky, elektrárnu dokončilli, zprovoznili a ještě cestou zpět 1,5 km od domu stihnuli být kontrolováni, zdali máme vypsán cestovní příkaz k opuštění okresu :)

Při instalaci bylo použito 14 kusů fotovoltaických panelů Suntech STP 450S-B72/Vnh o celkovém výkonu 6,3 kWp. Pro akumulaci jsme použili 2 baterie Triple Power 4,5 kWh + BMS (Master Box) v kombinaci s třífázovým hybridním měničem Solax X3-Hybrid 10.0T

Instalace byla dotována starým dotačním programem Nová Zelená Úsporám, který skončil v říjnu 2021. Pro montáž panelů byla použita specifická hliníková konstrukce na míru, pomocí které bylo docíleno optimálního sklonu a směru fotovoltaických panelů.

Další foto:

 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57
Přihlášení:
E-MAIL

HESLO


Nová registrace |Zapomenuté heslo

Další informace:


Sledujte nás i na:

 
(c) nemakej.cz 2022