Cena OTE: Reálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Rajhrad

Instalovaný výkon: 7.92 kWp, dostavěno dne: 2021-10-29. Další reference zde.

Na plochou střechu novostavby v Rajhradě jsme umístili 24 kusů celočerných fotovoltaických panelů Suntech STP330S-A60/Wfhm. Pro montáž panelů jsme použili systém PMT, který je jednoduchý na složení a pomocí kterého jsme docílili optimálního sklonu. Pro připojení k elektrické síti jsme použili třífázový střídač Solax X3-10.0T, v tomto případě se totiž jednalo o On-Grid FVE bez akumulátorů.

Do práce jsme se pustili už časně z rána a na pomoc jsme měli i plošinu, takže doprava panelů a montážního materiálu pro systém PMT byla rychle a jednoduše zvládnuta a za hodinu a půl jsme se mohli pustit do skládání konstrukce, zatímco si elektrikář chystal střídač a ostatní elektro. Konstrukci jsme měli během dvou hodin poskládanou, takže bylo na čase na ni umístit panely, zatížit ji a přidělat zavětrovací hliníkové desky. Vše šlo velmi rychle, takže jsme už ve 13 hodin spouštěli elektrárnu. Udělali jsme revizi a ve 14:20 jsme byli na cestě domů.

Instalace panelů, střídače, rozvaděčů a následná revize zabrala necelých 9 hodin. Díky celočerným panelům vypadá tato On-Grid elektrárna opravdu elegantně a pan majitel je jistě spokojen.

Další foto:

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »