Cena OTE: 3.23Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Ostrava - Plesná

Instalovaný výkon: 9 kWp, dostavěno dne: 2021-05-01. Další reference zde.

Mnozí návštěvníci našeho webu dlouhé měsíce spekulují, zkoumají nabídky, čtou různé nesmysly na webech, až pak najednou najdou nemakej.cz a zjistí, že si na nic nehrajeme a že nakonec u nás najdou to, co jinde ani náhodou - odbornost a hlavně osobní péči. Ne, že bychom se chtěli chlubit, to ne, to je prostě fakt :) A tato zakázka podle vyprávění šťasného majitele je přesně ten případ.

Na plechovou střechu bylo namontováno 20 ks fotovoltaických panelů Suntech STP 450S-B72/Vnh o celkovém výkonu 9 kWp. Pro akumulaci energie bylo použito duo LiFePo4 akumulátorů Triple Power 5,8 kWh v kombinaci Master + Slave, napojené na hybridní měnič Solax X3-Hybrid 10.0T

Pro uchycení panelů k plechové střeše byly použity kombivruty, které mají z jedné poloviny standartní vrut do dřeva a z druhé poloviny závitovou tyč, ke kterým byly uchyceny standartní hliníkové profily. Tento postup je používán na absolutní většině plechových střech. 

Instalace panelů a baterií byla dotována starým programem Nová Zelená Úsporám, který skončil v říjnu 2021 a byl nahrazen novým, pod stejným názvem. 

Další foto:

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »