Ostrava - Plesná

Instalovaný výkon: 9 kWp, dostavěno dne: 2021-05-01. Další reference zde.

Mnozí návštěvníci našeho webu dlouhé měsíce spekulují, zkoumají nabídky, čtou různé nesmysly na webech, až pak najednou najdou nemakej.cz a zjistí, že si na nic nehrajeme a že nakonec u nás najdou to, co jinde ani náhodou - odbornost a hlavně osobní péči. Ne, že bychom se chtěli chlubit, to ne, to je prostě fakt :) A tato zakázka podle vyprávění šťasného majitele je přesně ten případ.

Na plechovou střechu bylo namontováno 20 ks fotovoltaických panelů Suntech STP 450S-B72/Vnh o celkovém výkonu 9 kWp. Pro akumulaci energie bylo použito duo LiFePo4 akumulátorů Triple Power 5,8 kWh v kombinaci Master + Slave, napojené na hybridní měnič Solax X3-Hybrid 10.0T

Pro uchycení panelů k plechové střeše byly použity kombivruty, které mají z jedné poloviny standartní vrut do dřeva a z druhé poloviny závitovou tyč, ke kterým byly uchyceny standartní hliníkové profily. Tento postup je používán na absolutní většině plechových střech. 

Instalace panelů a baterií byla dotována starým programem Nová Zelená Úsporám, který skončil v říjnu 2021 a byl nahrazen novým, pod stejným názvem. 

Další foto:

 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57
Přihlášení:
E-MAIL

HESLO


Nová registrace |Zapomenuté heslo

Další informace:


Sledujte nás i na:

 
(c) nemakej.cz 2022