Cena OTE: 2.13Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Dřevohostice

Instalovaný výkon: 1.88 kWp, dostavěno dne: 2008-05-25. Další reference zde.

Nápad postavit tuto fotovoltaickou elektrárnu vznikl na přelomu let 2007 a 2008. Elektrárna v Tršicích už nám fungovala téměř půl roku a výsledky byly zajímavé, tak proč neinvestovat dál. I začlo jednání s dodavatelem tršické fotovoltaiky. Nabídl stejnou cenu a ani po žádosti o slevu při druhé instalaci nebyla s ním žádná řeč. Rozhodli jsme se pro zakoupení stavebnice. To nám ale od stejné firmy nebylo umožněno, tak se začaly hledat jiné zdroje. A hele - našly se poměrně rychle.

Po papírové přípravě nastala příprava materiální. Asi jako v každém oboru když se začíná, tak začátek bývá krušný. Překonali jsme problémy a zjistili, že samotná instalace bude vlastně vcelku jednoduchá a všech papírových válek se není třeba bát. Podařilo se nám ve dvou lidech sestavit elektrárnu během jednoho víkendu a tak se narodil další nápad - nabídnout stavebnice i našim zákazníkům. Vznik firmy na sebe nenechal dlouho čekat a co děláme, vidíte na našich stránkách ...

Při instalaci jsme použili SolarMax 2000S a 8 ks panelů SolarWatt 230Wp.

Ing. Vladimír Růžička, majitel i II. FVE

Další foto:

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57


Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2023


Cenová kalkulace ZDARMA »