Cena OTE: 2.13Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Dolní Podluží

Instalovaný výkon: 10 kWp, dostavěno dne: 2012-04-22. Další reference zde.

Dolní Podluží

Tentokrát jsme zavítali do česko-německého pohraničí jinak se mu ještě říká sudety a to konkrétně do Dolního Podluží.
Pan majitel se rozhodl, že jeho střecha bude vypadat trochu jinak než střechy okolních domů.
... A když jinak tak ze vším co 21 století a dnešní doba nabízí. Fotovoltaická elektrárna !! Řekl si již dnes její nový majitel, a jak řekl tak taky udělal. Stačilo jen zavolat naši firmu, trochu toho papírování a dnes již elektrárna jede a vyrábí a co hlavně šetří jeho peníze (systém zelený bonus) a naše zdraví,  protože z FV elektrárny se nekouří a neunikají toxíny do ovzduší a v neposlední řadě vydělává !

Tak a nyní nějaké technické detaily této FVE:
Na střeše je instalováno 40 solárních článků Rene Sola 250 Wp. Solární panely jsou svedeny kabely SOLAR FLEX  do třífázového střídače SMA Tripower 10000TL. Tento typ střídače je ideální variantou pro ty, kterým na jejich střechu(y) nesvítí slunce ze stejné strany, nebo pod stejným úhlem. Dále je systém FVE osazen rozvaděčem RD 3 (ve kterém je osazen cejchovaný elektroměr pro odečet vyrobené el.energie) a z něj je již připojen na rozvodnou síť domu. Pokud máte zájem o tyto a spoustu dalších prvků z této instalace naleznete je v sekci E-SHOP.
Ještě závěrem dík za poskytnutou střechu nad hlavou a ohňostroj před spaním, který ještě dnes někteří mají před očima :-)

Další foto:

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57


Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2023


Cenová kalkulace ZDARMA »