Cena OTE: Reálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Brno- Žabovřesky

Instalovaný výkon: 5.04 kWp, dostavěno dne: 2009-05-16. Další reference zde.

Brno Žabovřesky -  i v centru města se dá postavit fotovoltaická elektrárna, dále jen FVE.
Tato FVE je instalována na střeše s asfaltového šindele. Majitel chtěl dostat na střechu co největší možné množství panelů a proto musela být ještě zhotovena nástavba střechy nad balkónem. Tím bylo dosaženo většího prostoru a tak celkový výkon FVE je nakonec 5,04 kWp při 18 ks panelů Suntech 280 Wp.

Instalace na střechu byla z balkónu na domě. Nosná konstrukce pro horní řadu panelů je provedena úchyty do střechy kombi vrut, které nesou nosnou konstrukci z Al profilů NP 2.
Spodní řada je přikotvena přímo přes nástavbu do konstrukce střechy, která tímto získá na nosnosti. Na obou řadách jsou uchyceny již zmiňované nosné profily NP 2, na které jsou pak instalovány panely Suntech 280 Wp. Tyto panely drží konstrukční prvky dodávané naší firmou, které jsou samozřejmě, tak jako všechny prvky instalovány na střechy našich elektráren buď nerezové, nebo z hliníku a tím zaručují dlouhou životnost, bezůdržbovost a v neposlední řadě nízkou zátěž střech. Solární panely Suntech 280 Wp jsou propojeny a svedeny ke střídači SolarMax 6000S DC kabely SolarFlex 4mm. Tyto kabely jsou zakončeny konektory MC 4 plus/ minus sloužícími pro připojení do střídače. Střídač je dále propojen s FVE rozvaděčem RD1, který je zapojen AC vedením do stávajícího rozvodu domu.
Zbývá už jen naprogramování střídače nastavení RD 1 a je hotovo !
Přejeme krásné slunečné dny.

Další foto:

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2024


Cenová kalkulace ZDARMA »