Cena OTE: 1.77Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

Štětovice

Instalovaný výkon: 12.0 kWp, dostavěno dne: 2009-03-13. Další reference zde.

Štětovice- není nic příjemnějšího než montáž na úplně novou střešní krytinu. A proč ptáte se? Protože nic nepraská, moc to neklouže atd.... A když nová střecha tak ze vším co 21 století a dnešní doba nabízí. Fotovoltaická elektrárna !! Řekl si již dnes její nový majitel, a jak řekl tak taky udělal. Stačilo jen zavolat naši firmu, trochu toho papírování a dnes již elektrárna jede a vyrábí a vyrábí a co hlavně šetří a vydělává ! Naše firma spolupracuje s lidmi, kteří naše FVE pojištují jako se stalo i v tomto případě. Všem zájemcům o tyto služby nabízíme odkaz na člověka, který se těmito službami zabývá: http://www.ruckapetr.eu/

Tak a nyní nějaké technické detaily této FVE:
Na střeše je instalováno 54 solárních článků SUNPOWER 215 Wp (zatím jeden z největších výkonů sol. panelu v ČR na m2). Solární panely jsou svedeny kabely SOLAR FLEX 4mm do dvu jednofázových střídačů Fronius IG 60 HV. Dále je systém FVE osazen rozvaděčem RD 3 (ve kterém je osazen cejchovaný elektroměr pro odečet vyrobené el.energie) a z něj je již připojen na elektro síť.

Další foto:

 
VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57


Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2023


Cenová kalkulace ZDARMA »