Cena OTE: 2.65Kč/kWhReálná data z FVE online ▶
Zákaznická linka: 588 288 354/ pracovní dny v čase 9:00 - 16:00, pro poptávky prosím využijte výhradně našeho formuláře. Děkujeme.

FRONIUS Datalogger web box

Datalogger obsahující webserver s daty ze střídačů.

Výrobce: Fronius.

Další položky z kategorie Příslušenství ke střídačům.Samostatně neprodáváme.

Ke stažení:  Produktový list  

Zařízení Fronius Datalogger Web představuje jádro obsáhlé rozsáhlé kontroly fotovoltaického zařízení po síti. Pomocí rozhraní Ethernet lze zcela snadno integrovat stávající síťové struktury a tím otevřít mnoho cest k datové komunikaci.

V kombinaci se softwarem Fronius Solar.access nabízí zařízení Fronius Datalogger Web mnoho možností nastavení a zpracování údajů o fotovoltaickém zařízení z PC. Možnost přístupu více uživatelů v lokální síti. Pomocí vlastní webové stránky může mít přístup k podstatným informacím o zařízení více uživatelů najednou – prostřednictvím prohlížeče, nezávisle na operačním systému. Aktuální údaje dostupné online. Díky obousměrnému propojení zařízení Fronius Datalogger Web s online službou Fronius Solar.web mohou být poprvé v historii aktuální i archivní údaje o fotovoltaickém zařízení dostupné po celém světě online.

Pro svou funkci potřebuje mít v připojených střídačích nainstalovanou COM Card. SW pro střídače Fronius najdete zde na oficiálním webu.

 VR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57


Další informace:


Sledujte nás i na:

 


(c) nemakej.cz 2023


Cenová kalkulace ZDARMA »