Výstava fotovoltaiky v Brně se blíží

Přidáno na server: 2009-08-18 20:45:07, počet zobrazení: 2914, zdroj: http://www.ekobydleni.eu/solarni-energie/vystava-fotovoltaiky-v-brne-se-blizi. Další novinky zde.

Ve dnech 12. - 13. listopadu 2009 se uskuteční na výstavišti BVV v Brně - čtvrtá česká fotovoltaická konference a výstava s mezinárodní účastí. Jedná se již tradičně o největší akci v ČR, zaměřenou na problematiku výroby elektřiny ze Slunce. Součástí konference budou přednášky o aktuálních informacích z oblasti legislativy, trhu v ČR, okolních států a v Evropské unii, dotační politiky ČR a financování fotovoltaických projektů, problematiky připojení do sítě, stavební legislativy aj. V rámci konference proběhne zakládající valná hromada České fotovoltaické asociace s příjmem přihlášek zúčastněných firem. Doprovodná výstava bude zaměřená především na kompletní nabídky firem působících ve fotovoltaice, a to jak z ČR, tak i firem ze zahraničí.

Ve dnech 12. - 13. listopadu 2009 se uskuteční na výstavišti BVV v Brně - čtvrtá česká fotovoltaická konference a výstava s mezinárodní účastí. Jedná se již tradičně o největší akci v ČR, zaměřenou na problematiku výroby elektřiny ze Slunce. Součástí konference budou přednášky o aktuálních informacích z oblasti legislativy, trhu v ČR, okolních států a v Evropské unii, dotační politiky ČR a financování fotovoltaických projektů, problematiky připojení do sítě, stavební legislativy aj. V rámci konference proběhne zakládající valná hromada České fotovoltaické asociace s příjmem přihlášek zúčastněných firem. Doprovodná výstava bude zaměřená především na kompletní nabídky firem působících ve fotovoltaice, a to jak z ČR, tak i firem ze zahraničí.Výstava bude výbornou příležitostí jednak pro budoucí investory a laickou veřejnost, pro získání základních informací z oboru fotovoltaiky a jejich možnostech využití “energie zdarma”, ale také i pro firmy z oboru pro navázání nových obchodních kontaktů a rozšíření svých obchodních příležitostí. Na konferenci bude také diskutována situace ohledně výkupní ceny energie z FVS pro rok 2010 a let následujících. Tradiční pořadatel fotovoltaické konference je Czech RE Agency. Tato organizace spolupracuje s řadou mezinárodních organizací, působících v oblasti obnovitelných zdrojů energie i z oboru fotovoltaiky. Svým působením se aktivně podílí a účastní na rozšiřování a propagaci oboru fotovoltaiky v ČR. Spolupracuje od svého založení na řadě mezinárodních projektů spolufinancovaných Evropskou Komisí v rámci evropských propagačních programů - IEE (Intelligent Energy Europe). Dále spolupracuje s řadou ministerstev ČR, neziskových organizací a platforem - na projektech zahraniční rozvojové spolupráce ČR.

 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57

Tel. viz. O firmě
E-mail: O firmě

(c) nemakej.cz 2019