Solární energie pro 4 000 domácností

Přidáno na server: 2010-07-14 20:49:18, počet zobrazení: 2540, zdroj: http://www.techtydenik.cz/tech_zpravy.php?id=4633. Další novinky zde.

Siemens získal zakázku na výstavbu fotovoltaické elektrárny Dobré pole. Elektrárna o instalovaném výkonu 4 MW bude umístěna na Břeclavsku, nedaleko státní hranice s Rakouskem.

Siemens získal zakázku na výstavbu fotovoltaické elektrárny Dobré pole. Elektrárna o instalovaném výkonu 4 MW bude umístěna na Břeclavsku, nedaleko státní hranice s Rakouskem. Od října tohoto roku bude zásobovat elektřinou přibližně 4 000 domácností. Investor a budoucí provozovatel fotovoltaické elektrárny, společnost D.P.E.S., si jihomoravskou lokalitu Dobré Pole nevybral náhodou. Se svými 1 715 hodinami slunečního svitu ročně a největším počtem bezoblačných dní je tento region nejvhodnějším místem pro stavbu fotovoltaických elektráren v České republice.

Siemens Engineering a.s. vyhrál tuto významnou zakázku díky své schopnosti v krátké době zrealizovat celý projekt na klíč. Kromě fotoelektrických panelů Siemens dodá veškerou technologii elektrárny: sdružovací skříně, měniče, trafostanice, předávací stanice, vyvedení výkonu i monitorovací systém celé elektrárny. Siemens zároveň zajistí veškeré stavební práce i instalaci elektronické zabezpečovací signalizace.

 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57

Tel. viz. O firmě
E-mail: O firmě

(c) nemakej.cz 2019