Novinky ve fotovoltaice
Uživatelé
Rady ptáka Loskutáka - video pořad o fotovoltaice
Přidáno na server: 2009-07-14 06:20:07, počet zobrazení: 3515, zdroj: http://archiv.nova.cz/multimedia/rady-ptaka-loskutaka-14-6-2009-vyroba-elektrina-fotovoltaicka-elektrarna.html. Další novinky zde.

Vcelku zajímavá reportáž s instalační firmou (naší konkurencí) v pořadu pro kutily ukazuje výhody slunečních elektráren, je zajímavé se na to podívat, základní principy jsou slušně popsány, bližší detaily samozřejmě najdete na našem webu.
Zkraje je popsáno jak systém pracuje, následuje sumarizace ideálních podmínek a toho z čeho se systém skládá. Řeší se otázky účinnosti při zatažené obloze, zastínění, apod.
V druhé polovině je řešen nástin legislativy, návrhu systému a návratnosti. Vše samozřejmě v obecné rovině. Video ukazuje montáž i z praktické části, je to zajímavým zpestřením statických informací obsažených na většině webů.
Další foto:



