Pozor na nepoctivou firmu LKSTAVSOLAR s.r.o.

Zveřejněno: 2010-11-03 13:36:01, počet zobrazení: 14641, zdroj: http://www.nemakej.cz. Další novinky zde.

Dluží Vám také tato firma ? Pokud ano, ozvěte se a podáme společně návrh na konkurz.

Dluží Vám také tato firma ? Pokud ano, ozvěte se a podáme společně návrh na konkurz.

Příběh: V těžké době nedostatku střídačů bylo naší firmě (VR OZE systems s.r.o.) nabídnuto 6 střídačů Solarmax S6000 k okamžitému odběru, nabídky jsme využili a ihned zaplatili. Bohužel dodavatel (firma LKSTAVSOLAR s.r.o.) svůj slib na dodání zboží ani po 2 měsících urgencí nesplnila a tak jsme se alespoň dohodli, že bude vystaven dobropis a peníze vráceny. Jenže nic není ideální, splatnost dobropisu je dávno za námi a peníze pořád nikde. Urgence nepomáhají, proto než sáhneme po profi vymahačích, hledáme další věřitele a zkusíme to právní cestou - kdo máte rovněž špatné zkušenosti, přidejte se k nám, můžete alespoň přispět do diskuze.

Kdo chcete vidět neuhrazený dobropis, klikněte na obrázek ...

9.9.2010: V minulém týdnu proběhlo částečné narovnání dluhu započtením 3 km drátu a střídače bez obalu, dohodnuto bylo splacení zbytku v průběhu září až října ... tak uvidíme...

 Četli jste? Uvažuji o FVE. Jak začít?

Zveřejněno: 2020-03-23 08:12:15

V článku Jaký střídač pro novou sluneční elektrárnu jsme se otřeli o téma spotřeby odběrného místa ještě před instalací sluneční elektrárny a vlastně ještě dlouho před tím, než nějaký systém poptáte. Pojďme se na to podívat podrobněji.

Více zde.  
 

3 způsoby jak ze solárních panelů dostat šťávu

Zveřejněno: 2020-04-13 09:33:02

Malé doplnění názvu článku je - pro solární systémy bez baterií, tedy připojené do sítě. Když jsme v roce 2008 začali montovat našim zákazníkům sluneční elektrárny na klíč, byla jen jediná možnost, jak celý systém k síti zapojit - proud tekl z panelů do střídače a pak přes vnitřní rozvod energie přímo do sítě. Jestli některé panely byly zastíněné nebo špinavé, to se neřešilo. Časem však chytré zahraniční hlavičky přišly s různými zlepšováky. Pojďme se na to podívat.

Více zde.  
 

Baterie pro hybrydní fotovoltaiku, jakou vybrat?

Zveřejněno: 2020-05-11 08:19:22

Na bateriích stojí a padá veškerá sranda s fotovoltaickými systémy dotovanými programem Nová zelená úsporám. Co máme na výběr a co vlastně požadovat po dodavateli hybridní fotovoltaické elektrárny, aby nový projekt měl svou finanční hlavu a patu? Máme tu pár tipů a možná někomu pomůžeme.

Více zde.  
 
 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57

Tel: 603 872 069
(pouze 08-15 hod v pracovní dny)
E-mail: ruzicka (zavináč) nemakej.cz


Uživatel:

E-MAIL

HESLO


Další informace:

(c) nemakej.cz 2020