ČSOB snížila na léto úrokové sazby u hypoték

Přidáno na server: 2009-07-12 22:25:35, počet zobrazení: 2773, zdroj: http://www.euro.cz/id/67j6kjqi8x/detail.jsp?id=16289. Další novinky zde.

Hypotéky jsou spolu se stavebním spořením hojně využívány pro financování fotovoltaických elektráren. Hypotéku od ČSOB a Hypoteční banky bude možné pořídit už se sazbou 5,09 procenta. Zvýhodněnou sazbu lze využít na čerpání hypotéčního úvěru s fixací na pět let a až do výše 85 procent hodnoty nemovitosti.

Hypotéky jsou spolu se stavebním spořením hojně využívány pro financování fotovoltaických elektráren.

Hypotéku od ČSOB a Hypoteční banky bude možné pořídit už se sazbou 5,09 procenta. Zvýhodněnou sazbu lze využít na čerpání hypotéčního úvěru s fixací na pět let a až do výše 85 procent hodnoty nemovitosti.

ČSOB, Poštovní spořitelna i Hypoteční banky také vyjdou vstříc lidem, kteří chtějí žádat o dotaci v rámci programu Zelená úsporám. Žádosti o dotace mohou zájemci vyřídit na 940 obchodních místech skupiny ČSOB. Těmto zájemcům ČSOB umožní předčasné splacení úvěru zdarma.

„Chceme podporovat zájemce o koupi vlastního bydlení. Zvýhodněná sazba je přitom jen jednou z výhod, které naše hypotéky přináší,“ řekl manažer segmentu bydlení, úvěry a platební komfort ČSOB Martin Eyberger.

Žadatelům o hypotéku banka usnadní vyřízení výpisu z katastru nemovitostí, u řady případů nebude od klienta požadovat ani cenový odhad.

Kromě zvýhodněné hypotéky nabízí ČSOB také Zelené bydlení – zvýhodněnou ČSOB Půjčku na lepší bydlení, určenou primárně těm, kteří plánují dílčí bytové úpravy, jakými je například výměna oken v bytě, zateplení půdního prostoru rodinného domku, nebo i výstavba vlastní malé solární elektrárny. Klienti mohou na tyto účely získat zvýhodněný úvěr až do výše 600 tisíc, a to bez ručitele či zajištění.

Další foto:

 

Novinky ve fotovoltaiceVR OZE systems s.r.o.
Tršice 54
783 57

Tel. viz. O firmě
E-mail: O firmě

(c) nemakej.cz 2019